یادداشت/مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ
تاریخ : پنجشنبه 04 فروردين 1401 , 14:51 - کد خبر : 1041

امپریالیسم رسانه ای و پمپاژ ناامیدی!

از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در ایران ، کانون اصلی هجمه های رسانه ای و جنگ نرم علیه ملت ایران غولهای رسانه ای وابسته به جبهه استکبار و رژیم صهیونیستی بوده اند ، که البته این تهاجمات و جنگ رسانه ای و تبلیغاتی نیز از یک موجود مرموزی به نام امپریالیسم رسانه ای و خبری ناشی می شود که مانند اختاپوسی افکار عمومی جهانی را مدیریت کرده و همچنان تحت سلطه دارد.
امپریالیسم رسانه ای و پمپاژ ناامیدی!

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس حجت‌الاسلام ابوالقاسم علیزاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ طی یادداشتی آورده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 امپریالیسم رسانه ای و پمپاژ ناامیدی !

از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در ایران ، کانون اصلی هجمه های رسانه ای و جنگ نرم علیه ملت ایران غولهای رسانه ای وابسته به جبهه استکبار و رژیم صهیونیستی بوده اند ، که البته این تهاجمات و جنگ رسانه ای و تبلیغاتی نیز از یک موجود مرموزی به نام امپریالیسم  رسانه ای و خبری ناشی می شود که مانند اختاپوسی افکار عمومی جهانی را مدیریت کرده و همچنان تحت سلطه دارد. 

اختاپوس رسانه ای استکباری و صهیونیستی از شبکه گسترده ظرفیتها و ابزار و امکانات سمعی و بصری و حتی نشریات و  روزنامه ها و مجلات فراوانی برخوردار است که تماما تحت مالکیت ۶ شرکت عمده یهودی و صهیونیستی در جهان می باشند. ۱۵۰۰ روزنامه، ۱۱۰۰مجله، ۹۰۰۰ شبکه رادیویی، ۱۵۰۰ شبکه تلویزیونی، ۲۴۰۰ نشریه و صدها شبکه ماهواره ای و خبرگزاری های وابسته به جبهه استکبار و صهیونیزم ، بخشهای عمده این ظرفیت اختاپوسی و خطرناک و مرموز است. 

اینکه خاخام صهیونیستی بنام «گیورا ردلر » در جلسه ای با مدیران و کارکنان رسانه های ضدایرانی ( بی بی سی ، منو تو ، صدای آمریکا ، ایران اینترنشنال و...) خود را تیکه پاره میکند و از سر استیصال اربده میکشد ، براستی گواه چه حقیقتی است؟ لطفا کمی در تعابیر و حرفهایش تامل کنید :

   ایران را سیاه سیاه نشان دهید.

 

کاری کنید که ایرانیها از همه چیزوهمه کس و از یکدیگر متنفر شوند.

 

 آنها را بمباران خبری کنید. هرلحظه وهرساعت ، با خبرهای ناامید کننده و ترسناک .

 مردم ایران را دائم بترسانید ، شکنجه روحی بدهید.!!!

 

 مردم ایران ادعای آقایی می کنند ، اما اقای دنیا ماییم و همه برده ما هستند.

 

 آنها را تحقیر کنید . با انواع فیلمها و مستندات غربی تحقیرشان کنید.

 

آنها نباید احساس غرور و افتخار کنند.

 دروغهای بزرگ بدهید آنها باورمیکنند . در ذهن آنها بکوبید که رسانه های ایران دروغگوهستند تا جذب اخبار شما شوند.

  شما بار سنگینے بر دوش دارید . باید تلاش کنید ، حتے یک لحظه آرام نباشید. زمانی آرام خواهیم شد که باهم در تهران باشیم و ایران را چند تکه کنیم و انتقاممان  را بگیریم.

 شما نباید هیچ خبر مثبتی از ایران انتشار دهید.

مردم ایران نباید به آینده امیدوار شوند. آنها باید دائم خبر منفی بشنوند. بگذارید شما را راحت کنم ، تنها راه شکست ایرانیها ناامید کردن مردم ایران هست. آنها دارای عقاید محکم مذهبی  هستند و این کار ما را سخت کرده است. 

 تحریم اقتصاد ایران کار بسیار واجبی هست.

ایرانیها باید مجازات شوند ، آنها تنها گروهی هستند که نه تنها در برابر ما تعظیم نکردند بلکه  قصد نابودی ما را دارند.

  تمام کار شما این باشد. من برایتان آرزوی موفقیت می کنم. 

 سخنان این خاخام صهیونیستی اگر چه بلحاظ محتوا تازگی ندارد اما از این حیث که نشان می دهد  چه در سر می پرورانند و برای اقایی بر دنیا و از جمله ایران چه نقشه های شومی کشیده اند، بسیار مهم و قابل توجه است ، قبل ازاین وقتی از پروتکلهای یهود و صهیونیستی سخن به میان می آمد برخی ناباورانه به سخره می گرفتند و می گفتند توهمی بیش نیست اما تجربه نشان داده است آنچه این خاخام یهودی در تحریک رسانه هایی که بواقع ساخته و پرداخته خودشان است و تحت امر مستقیمشان عمل میکنند بر زبان‌جاری کرده است ترجمان و برگردانی از سیاستهای قطعی جریان صهیونیستی است و لذا باید با هوشیاری و آگاهی همه جانبه، امواج فتنه های امپریالیسم خبری و اطلاعاتی و رسانه ای را در هم کوبید و بسان همیشه در این عرصه ی هرچند خطرناک و پیچیده و سخت  نیز درس فراموش نشدنی دیگری به خصم دون داد.

اینجاست که ضرورت و اهمیت تاکیدات بزرگ دیدبان انقلاب مقام معظم رهبری مبنی بر امیدبخشی به ملت و مقابله با پمپاژ ناامیدی در بین توده های مردم بیشتر و بهتر معلوم می گردد. در شرایط کنونی که ثمره یک قرن ایستادگی و مبارزه ملت شریف ایران با یاس و ناامیدی و شکست جبهه استکبار و نظام سلطه و البته الگو شدن شاگردان  مکتب سلیمانی و شکوه جبهه مقاومت و بیداری ملتهای جهان ، عیان گردیده است ، بخوبی میتوان نشانه های استیصال و آشفتگی را در بین دشمنان انقلاب اسلامی و ملت بزرگ ایران مشاهده کرد. و لذا با وجود دست پاچگی و بهم ریختگی و دوگانگی در سیاست های جبهه استکبار بویژه آمریکا و صهیونیزم ، جای بسی امیدواری است که بفضل الهی آخرین نفس های سران کفر و الحاد و نفاق را برای همیشه قطع نمود. چه آنکه همان اراده و قدرتی که ایران اسلامی را از نهایت ذلت و حقارت به اوج اقتدار و عزتی رساند که رئیس جمهور ابر قدرت شرق جناب پوتین در مقام اثبات بی اثر بودن تحریم های کشورهای غربی و اروپایی علیه کشورش رسما در سخنرانی اعلان میکند که بشرط تدبیر و استقامت مردمش تحریمها بی اثر خواهد بود و از ایران بعنوان یک الگوی موفق در مبارزه و مقابله با تحریم های ظالمانه آمریکا یاد می کند.

از این روی یا توجه به موفقیت های چشمگیر دولت سیزدهم در  ۲۰۰ روزه اول کارش و گامهای شجاعانه و انقلابی که در عرصه های مختلف برداشته است و نیز با عنایت بر روش و منش جهادی که دولت در پیش گرفته است روزنه های امیدی بوجود آمده است و انتظار میرود در رفع مشکلات و برداشتن موانع از سر راه معیشت و رفاه عمومی جامعه در سالی که با تدبیر حکیمانه رهبری عزیز انقلاب سال تولید بر مینای دو مولفه اساسی دانش بنیان و اشتغال آفرینی نام گفته است،  گامهای بلندتری برداشته بشود ولذا از حیث دغدغه های اقتصادی امید می رود انشالله اوضاع رو به بهبودی باشد ولی آنچه کمی نگران کننده است حوزه های فرهنگ عمومی و افکار توده مردم می باشد که در مواجهه با بمباران جنگ روانی و جنگ شناختی و ادراکی و ایجاد شک و تردید در بنیانهای فکری و اعتقادی و نیز پمپاژ ناامیدی در بین مردم چه بسا  آسیب و یا تزلزلی ایجاد گردد. ابوالقاسم علیزاده

انتهای پیام//
لینک کوتاه : http://basijpress.ir/1041
دیدگاه
لطفا دیدگاه خود را با حروف فارسی بنویسید
"بسیج پرس" مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبین است.
"بسیج پرس" از انتشار دیدگاه هایی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی احترامی به اشخاص قومیت ها عقاید دیگران موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است.
دیدگاه ها پس از تائید مدیر بخش مربوطه منتشر می شود.
اخبار مرتبط
چند رسانه ای
آخرین اخبار
پربازدیدترین
اخبار رده ها