حوزه نمایندگی ولی فقیه
RSS
اربعین حلقه وصل عاشورا و ظهور!
حجت‌الاسلام ابوالقاسم علیزاده مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه تهران
اربعین حلقه وصل عاشورا و ظهور! بشر از ابتدای خلقت تا پایان آن با دو جریان کلی هدایت و فضیلت یعنی رسالت و نبوت ( بعثت انبیاء از آدم تا خاتم ) و امامت و ولایت ( از امیر المومنین علیه السلام، غدیر خم تا ظهور خاتم اوصیاء،امام زمان ارواحنا فداه) مواجه بوده است . حلقه وصل این دو جریان الهی و توحیدی کسی نبود جز حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها. او که با فدا شدنش هم ضامن بقاء آثار نبوت شد و هم در مقام دفاع و صیانت از عامل اصلی نجات بشر یعنی امامت و ولایت ، یک تنه دراوج ایثار و ایمان ظاهر گردید
لااقل ایرانی باشید و آب به آسیاب دشمن نریزید.
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله در بیانیه‌ای گفت: اهالی فتنه و نوکران اجنبی اگر دین ندارید لااقل آزاده و ایرانی باشید و حیا کنید و اگر خدمتی به ایران و ایرانی نمی‌کنید لااقل آب به آسیاب دشمنان این ملت نریزید.
اجتماع بزرگ دختران فاطمی در هفته ی عفاف و حجاب
اجتماع بزرگ دختران فاطمی در هفته ی عفاف و حجاب با حضور: حجت‌الاسلام ابوالقاسم علیزاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ و فرمانده سپاه محمد رسول اللّه تهران بزرگ سردارحسن زاده
۴۰ سال نسبت به مساجد غفلت کردیم/ امام جماعت بی‌پول نمی‌تواند مدیریت کند
حجت‌الاسلام ابوالقاسم علیزاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ:
حجت‌الاسلام علیزاده گفت: امام جماعتی که دستش خالی باشد، نمی‌تواند همه‌کاره باشد و جوانان را جذب کند. برای همین است که هر مسجدی، هیأت‌ امنای قوی و منابع درآمدی خوب دارد، امروز رونق خوبی هم دارد.
هادیان سیاسی تکلیف بزرگی به عهده دارند
حجت الاسلام شاهانی : هادیان سیاسی تکلیف بزرگی به عهده دارند اقدامات جهادی و تحسین برانگیز را باید برای عموم جامعه اطلاع رسانی نمایم امروز رسالت بزرگی برعهده شما قرارگرفته است دستاوردهای انقلاب باید به اطلاع مردم برسد
کارگردان اصلی شوی باصطلاح جشنواره کن فرانسه و امثال آن جریانهای صهیونیستی و سینه چاکان سینماهای هالیوودی هستند.
کیست که نداند پشت صحنه و کارگردان اصلی شوی باصطلاح جشنواره کن فرانسه و امثال آن جریانهای صهیونیستی و سینه چاکان سینماهای هالیوودی هستند.
بیانیه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) همزمان با سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)
اگر امام در رمز گشائی از پیروزی انقلاب اسلامی میفرمودند: اراده الهی، عمل به اسلام و انگیزه الهی، کلید اصلی و علت العلل سقوط طاغوت و پیروزی حق بر باطل بود. امام خامنه ای عزیز نیز رمز بقا و حفظ انقلاب را در همین مهم تاکید داشته و دارند.
حاجی‌صادقی: روحانیت سنگرنشین انقلاب است و در برابر تهاجم‌ها میدان را خالی نمی‌کند
نماینده ولی فقیه در سپاه، گفت: دشمنان بدانند که روحانیت و حوزه‌های علمیه محکم و استوار سنگرنشین انقلاب اسلامی و پیرو مقام معظم رهبری بوده و میدان را در برابر تهاجم‌ها خالی نمی‌کند.
مراسم گرامیداشت روز عقیدتی سیاسی در سپاه تهران بزرگ برگزار شد
همزمان با سالروز شهادت استاد مطهری؛
همزمان با سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و به همت نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت محمد رسول ا...(ص) تهران بزرگ مراسم گرامیداشت روز عقیدتی سیاسی با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر حاجی صادقی برگزار شد.
سپاه مناره‌های حرم !
یادداشت مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ به مناسبت سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
در نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ بنا به فرمان حضرت امام خمینی (قدس السره) و با لبیک جوانان غیور و انقلابی ایران اسلامی، توسط عده ای از دلسوختگان راستین و پیروان صدیق ولایت فقیه شکل گرفت.
 ترفیع درجه از ولی امر مسلمین نشان از شایستگی و اخلاص فرمانده انقلابی است
ابوالقاسم علیزاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ
طی پیامی نماینده ولی فقیه سپاه محمد رسول الله(ص)تهران بزرگ، به فرمانده سپاه تهران بزرگ سردار حسن حسن زاده ،کسب درجه سرتیپی را تبریک گفت.
الزامات تربیت زمینه‌ساز ظهور در مسیر شکل گیری جامعه مهدوی (عج) !
یادداشت/مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ
در اسلام نه اصالت با فرد است و نه با جامعه، بلکه در اسلام زیر بنای فرد و جامعه را خانواده تشکیل می‌دهد و اصالت در اسلام با خانواده است.
 پیام حجت الاسلام والمسلمین علیزاده نمایندگی ولی فقیه درسپاه حضرت محمدرسول الله(ص)
قرن پانزدهم ، قرن تجلی حکمرانی اسلامی! در حالی با پایان سال ۱۴۰۰ شمسی ، با قرن چهاردهم شمسی نیز وداع میکنیم که بحق می توان قرن چهاردهم را قرن مبارزه تمام عیار ملتها با ابرقدرتها ی شرق و غرب دانست و البته برای ملت بزرگ ایران قرن مبارزه و در نهایت غلبه بر استکبار جهانی بویژه سیاستهای سلطه گرانه انگلیس و آمریکا شناخته میشود.
پاسداری مدالی بی بدیل !
یادداشت:
حمد و سپاس حضرت احدیت را که توفیق درک فیض ماه رجب را به همه ما عطا فرمود و فرصت ورود به ماه با کرامت شعبان را نیز به ما ارزانی داشت ، ماهی با موالید خجسته و جاذبه های الهام بخش ، ماه نجوا و خلوت با رب ودود ، ماه مناجات و صلوات بر محمد و آل محمد که لذیذترین غذاهای معنوی را پای سفره صلوات و مناجات شعبانیه برای دلهای آماده مهیا نموده است.
چند رسانه ای
آخرین اخبار
پربازدیدترین
اخبار رده ها