حوزه نمایندگی ولی فقیه
RSS
جانشین نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج معرفی شد
حجت‌الاسلام کریم سرافراز به عنوان جانشین نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین منصوب شد.
هیچ‌وقت انسجام در سپاه و بسیج به اندازه امروز، بالا نبوده است
حجت‌الاسلام تویسرکانی:
نماینده پیشین ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: بیش از چهل سال در سپاه و بسیج حضور دارم اما هیچ‌وقت انسجام تا به اندازه امروز، بالا نبوده است.
بسیجی‌ها نمی‌گذارند انقلاب مظلوم واقع شود
حجت‌الاسلام حاجی‌صادقی:
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران گفت: امروز، شاهد هستیم که بسیجیان چگونه مظلومیت را تحمل می‌کنند اما نمی‌گذارند انقلاب مظلوم واقع شود.
بازدید از غرفه های خدمت رسانی بسیجیان به مردم در نماز جمعه شهر تهران
با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ انجام شد؛
به مناسبت هفته بسیج، حجت الاسلام علیزاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ از غرفه های خدمت رسانی بسیجیان به مردم در نماز جمعه شهر تهران بازدید به عمل آورد.
بهترین راه تقرب به سوی خدا خدمت به مردم
نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه مطالبه جدی ملت ایران گرفتن انتقام خون‌های پاک این جوانان انقلابی است، خطاب به دشمنان انقلاب اسلامی که چشم طمع به ایران اسلامی دارند، تاکید کرد: شما با به شهادت رساندن، جوانان ما را به آرزوی خود می‌رسانید، اما مرگ و نابودی خود را سرعت می‌بخشید.
عناصراصلی  اغتشاشات اخیر  هرچه سریعتر با اشد مجازات محاکمه شوند
حجت‌الاسلام علیزاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ در گفت‌وگو با بسیج پرس: عناصراصلی اغتشاشات اخیر هرچه سریعتر با اشد مجازات محاکمه شوند
مزار شهدای روحانی در بهشت زهرا عطرافشانی شد
مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای روحانی با حضور اساتید و طلاب حوزه‌های علمیه در قطعه شهدای روحانی بهشت زهرا(س) برگزار شد.
اربعین حلقه وصل عاشورا و ظهور!
حجت‌الاسلام ابوالقاسم علیزاده مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه تهران
اربعین حلقه وصل عاشورا و ظهور! بشر از ابتدای خلقت تا پایان آن با دو جریان کلی هدایت و فضیلت یعنی رسالت و نبوت ( بعثت انبیاء از آدم تا خاتم ) و امامت و ولایت ( از امیر المومنین علیه السلام، غدیر خم تا ظهور خاتم اوصیاء،امام زمان ارواحنا فداه) مواجه بوده است . حلقه وصل این دو جریان الهی و توحیدی کسی نبود جز حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها. او که با فدا شدنش هم ضامن بقاء آثار نبوت شد و هم در مقام دفاع و صیانت از عامل اصلی نجات بشر یعنی امامت و ولایت ، یک تنه دراوج ایثار و ایمان ظاهر گردید
لااقل ایرانی باشید و آب به آسیاب دشمن نریزید.
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله در بیانیه‌ای گفت: اهالی فتنه و نوکران اجنبی اگر دین ندارید لااقل آزاده و ایرانی باشید و حیا کنید و اگر خدمتی به ایران و ایرانی نمی‌کنید لااقل آب به آسیاب دشمنان این ملت نریزید.
اجتماع بزرگ دختران فاطمی در هفته ی عفاف و حجاب
اجتماع بزرگ دختران فاطمی در هفته ی عفاف و حجاب با حضور: حجت‌الاسلام ابوالقاسم علیزاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ و فرمانده سپاه محمد رسول اللّه تهران بزرگ سردارحسن زاده
۴۰ سال نسبت به مساجد غفلت کردیم/ امام جماعت بی‌پول نمی‌تواند مدیریت کند
حجت‌الاسلام ابوالقاسم علیزاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ:
حجت‌الاسلام علیزاده گفت: امام جماعتی که دستش خالی باشد، نمی‌تواند همه‌کاره باشد و جوانان را جذب کند. برای همین است که هر مسجدی، هیأت‌ امنای قوی و منابع درآمدی خوب دارد، امروز رونق خوبی هم دارد.
هادیان سیاسی تکلیف بزرگی به عهده دارند
حجت الاسلام شاهانی : هادیان سیاسی تکلیف بزرگی به عهده دارند اقدامات جهادی و تحسین برانگیز را باید برای عموم جامعه اطلاع رسانی نمایم امروز رسالت بزرگی برعهده شما قرارگرفته است دستاوردهای انقلاب باید به اطلاع مردم برسد
کارگردان اصلی شوی باصطلاح جشنواره کن فرانسه و امثال آن جریانهای صهیونیستی و سینه چاکان سینماهای هالیوودی هستند.
کیست که نداند پشت صحنه و کارگردان اصلی شوی باصطلاح جشنواره کن فرانسه و امثال آن جریانهای صهیونیستی و سینه چاکان سینماهای هالیوودی هستند.
بیانیه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) همزمان با سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)
اگر امام در رمز گشائی از پیروزی انقلاب اسلامی میفرمودند: اراده الهی، عمل به اسلام و انگیزه الهی، کلید اصلی و علت العلل سقوط طاغوت و پیروزی حق بر باطل بود. امام خامنه ای عزیز نیز رمز بقا و حفظ انقلاب را در همین مهم تاکید داشته و دارند.
چند رسانه ای
آخرین اخبار
پربازدیدترین
اخبار رده ها