تهران
RSS
تهران آماده میزبانی از "جاماندگان اربعین"
به رسم هر ساله، امسال نیز در روز اربعین حسینی، جاماندگان زیارت عتبات عالیات از میدان امام حسین حرکت کرده و به شهرری به زیارت حضرت عبدالعظیم حسنی می‌روند و بسیاری از دستگاه‌های اجرایی بویژه شهرداری تهران هم طی این سالها به خدمات رسانی به جاماندگان زیارت امام حسین پرداخته و این خدمات از برپایی موکب‌ها برای پذیرایی از راهپیمایان تا ارائه تسهیلات حمل و نقلی و پاکسازی معابر و خیابان‌های مسیر راهپیمایی جاماندگان پیاده‌روی اربعین، ادامه دارد.
یکی از رویکردهای دوره جدید مدیریت شهری توجه به صنایع خلاق فرهنگی و دانش بنیان است
مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران:
ایده ایجاد پردیس فرهنگی صنایع دستی و هنرهای‌ تجسمی در دست بررسی است
 چه کسانی در شهرداری تهران پست گرفتند؟/اعلام حقوق مدیران و سفرهای خارجی
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در خصوص نحوه شفاف سازی توضیحاتی ارائه کرد و گفت: بخشی از تکالیف شفاف سازی در دوره قبل بر زمین مانده و ما در این دوره به طور جد شفاف سازی را در دستور کار قرار داده ایم.
 ارسال قطار مترو از تهران به قم تا یک ماه آینده/قطار اعزامی بیمه می شود
تا یک ماه آینده یک رام قطار ۳ واگنه به قم ارسال می شود. این قطار بیمه می شود تا با ساز و کار خوبی منتقل شود. مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه می گوید: این قطار برای تست سرد و گرم اعزام می شود.
خطوط ارائه دهنده خدمات اتوبوسرانی تهران در روز جهانی قدس مشخص شد
شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه‌ای، از خدمات‌رسانی ناوگان اتوبوسرانی به شرکت‌کنندگان در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس، خبر داد.
استاندار تهران: راهپیمایی روز قدس برگزار می‌شود
استاندار تهران با اشاره محدودیت‌های برگزاری مراسم شب‌های قدر در خصوص راهپیمایی روز قدس گفت: امسال بعد از دو سال راهپیمایی روز قدس در فضای باز برگزار خواهد شد.
اعلام ویژه برنامه‌های شب قدر در حرم حضرت عبدالعظیم(ع)
ویژه برنامه‌های شب‌های قدر از ساعت ۲۱:۴۵ تا ۱:۴۵ بامداد در حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، برگزار می‌شود.
مقصر آلودگی شدید هوای پایتخت کیست؟
شاخص آلودگی هوا به شدت بالا رفت، کارشناسان هشدار دادند که کودکان، افراد سالخورده و بیماران قلبی از خانه خارج نشوند اما منشأ این آلودگی بی‌سابقه در تهران و سایر کلانشهرهای کشور چیست و چه کسی مقصر است؟
چند رسانه ای
آخرین اخبار
پربازدیدترین
اخبار رده ها