دولت
RSS
راهپیمایی روز قدس به نابودی رژیم صهیونیستی منتهی خواهد شد
حجت الاسلام رئیسی در راهپیمایی روز قدس:
رئیس جمهور آزادی قدس را بر اساس وعده خدا و پیامبر اسلام (ص) حتمی دانست و گفت: این حرکت عظیم که امروز در قالب راهپیمایی شاهد آن هستیم نماد همبستگی امت اسلامی است که به نابودی رژیم صهیونیستی منتهی خواهد شد.
آیت‌الله رئیسی: فرمایشات نوروزی رهبری برای دولت امیدبخش و مسئولیت‌آفرین است
رئیس جمهور با بیان اینکه همه دستگاه‌های اجرایی باید به طور منظم تلاش‌شان برای تحقق شعار سال را گزارش کنند، تاکید کرد: مهم‌ترین شاخص ارزیابی دستگاه‌ها در سال ۱۴۰۱ اقدامات دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین آنها است.
رئیسی: خصوصی‌سازی برای سامان‌دادن اقتصاد کشور ضرورت دارد
رئیس‌جمهور گفت: خصوصی‌سازی باید به‌قیمت واقعی، واگذاری به افراد و بخش خصوصی واقعی و واجد شرایط و حمایت دولت از بخش خصوصی پس از واگذاری‌ها انجام شود تا به سامان‌دادن اقتصاد کشور کمک کند.
ضرورت‌های اصلاح قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمون‌های سراسری
دفتر مطالعات آموزش و فرهنگ مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی به بررسی ضرورت‌های بازنگری و اصلاح قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمون‌های سراسری پرداخت.
روایت سخنگوی دولت از بازدید سرزده رئیس‌جمهور از ایران خودرو
سخنگوی دولت با اشاره به بازدید اعلام نشده رئیس‌جمهور از پارکینگ‌ها و خط تولید شرکت ایران خودرو بر اجرای دستورات رئیس‌جمهور تاکید کرد.
مخبر: محدودیت‌های کرونایی به سرعت در سراسر کشور اعمال شود
معاون اول رئیس جمهور در جلسه روسای کمیته های تخصصی ستاد ملی کرونا گفت: باید آخرین مصوبات ستاد ملی کرونا برای کنترل و مقابله با سویه جدید اُمیکرون با جدیت و فوریت در سراسر کشور اعمال شود.
چند رسانه ای
آخرین اخبار
پربازدیدترین
اخبار رده ها