دولت
RSS
رئیس جمهور در پیاده روی جاماندگان اربعین حاضر شد
رئیس جمهور در جمع راهپیمایان جامانده اربعین در تهران حضور یافت.
رئیسی: عادی سازی روابط با کشورهای منطقه برای رژیم صهیونیستی به هیچ وجه امنیت ساز نخواهد بود
رئیس جمهور در نشست خبری مشترک با نخست وزیر عراق، با اشاره به تلاش‌ سالهای گذشته رژیم صهیونیستی در عادی‌سازی با برخی کشورهای منطقه، تاکید کرد: تلاش رژیم صهیونیستی برای عادی سازی روابط با کشورهای منطقه به هیچ وجه برای این رژیم امنیت ساز نخواهد بود.
 نیروهایی که روحیه کار تحولی ندارند، کنار گذاشته شوند/ دولت مردمی، دولت حل مسئله است
رئیس جمهور گفت: اگر در ادارات نیروهایی هستند که روحیه تحولی ندارند، از اداره اخراج نکنید اما در حاشیه و کنار بگذارید تا راه باز شود و کار کشور جلو رود.
 سخنگوی دولت: صنعت گردشگری ایران در سال گذشته رشد ۴۰ درصدی داشته است
بهادری جهرمی گفت: تازه‌ترین گزارش نهادهای بین‌المللی نشان می‌دهد، صنعت گردشگری ایران در سال ۲۰۲۱ با رشد ۴۰ درصدی، به ۲۰۲ هزار میلیارد تومان رسیده است.
 کمک «میدان» به «دیپلماسی» موجب شد نفت سرقت‌ شده خود را پس بگیریم
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: وقتی نفت کش ما را دزدیدند میدان به کمک به دیپلماسی آمد و توانستیم با قدرت عمل کنیم و نفت خود را پس بگیریم.
 جزئیات متن لایحه اصلاح قانون بکارگیری سلاح منتشر شد
متن لایحه اصلاح قانون بکارگیری سلاح توسط مأمورین نیروهای مسلح در موارد ضروری منتشر شد.
 یکسالگی پیروزی آیت‌الله رئیسی؛ احیای نهاد دولت و چشم‌انداز امید
آیت‌الله رئیسی در شرایطی دولت را تحویل گرفت که کشور عملاً با یک وضعیت مشابه بی‌دولتی مواجه بود و حتی برخی در دولت آقای روحانی در برخی مسائل عملاً بر ضد سازماندهی دولت عمل می‌کردند. آقای رئیسی این وضعیت را اصلاح کرده، اگرچه مشکلات بسیاری هنوز باقیست.
 واکنش روابط عمومی ریاست جمهوری به خبر دستور رئیسی برای ساخت ۸ هواپیما
مدیر روابط عمومی ریاست جمهوری خبر دستور رئیس جمهور برای ساخت ۸ هواپیما را تکذیب کرد.
دستور رئیسی در جلسه هیأت دولت؛ ساختمان‌های ناایمن فوراً شناسایی و مقاوم‌سازی شوند
رئیس جمهور، به وزرای کشور و راه و شهرسازی دستور داد با فوریت سازه‌های ناایمن را در سطح کشور شناسایی و صاحبان آنها را مکلف به مقاوم‌سازی این سازه‌ها کنند.
راهپیمایی روز قدس به نابودی رژیم صهیونیستی منتهی خواهد شد
حجت الاسلام رئیسی در راهپیمایی روز قدس:
رئیس جمهور آزادی قدس را بر اساس وعده خدا و پیامبر اسلام (ص) حتمی دانست و گفت: این حرکت عظیم که امروز در قالب راهپیمایی شاهد آن هستیم نماد همبستگی امت اسلامی است که به نابودی رژیم صهیونیستی منتهی خواهد شد.
آیت‌الله رئیسی: فرمایشات نوروزی رهبری برای دولت امیدبخش و مسئولیت‌آفرین است
رئیس جمهور با بیان اینکه همه دستگاه‌های اجرایی باید به طور منظم تلاش‌شان برای تحقق شعار سال را گزارش کنند، تاکید کرد: مهم‌ترین شاخص ارزیابی دستگاه‌ها در سال ۱۴۰۱ اقدامات دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین آنها است.
رئیسی: خصوصی‌سازی برای سامان‌دادن اقتصاد کشور ضرورت دارد
رئیس‌جمهور گفت: خصوصی‌سازی باید به‌قیمت واقعی، واگذاری به افراد و بخش خصوصی واقعی و واجد شرایط و حمایت دولت از بخش خصوصی پس از واگذاری‌ها انجام شود تا به سامان‌دادن اقتصاد کشور کمک کند.
ضرورت‌های اصلاح قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمون‌های سراسری
دفتر مطالعات آموزش و فرهنگ مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی به بررسی ضرورت‌های بازنگری و اصلاح قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمون‌های سراسری پرداخت.
روایت سخنگوی دولت از بازدید سرزده رئیس‌جمهور از ایران خودرو
سخنگوی دولت با اشاره به بازدید اعلام نشده رئیس‌جمهور از پارکینگ‌ها و خط تولید شرکت ایران خودرو بر اجرای دستورات رئیس‌جمهور تاکید کرد.
مخبر: محدودیت‌های کرونایی به سرعت در سراسر کشور اعمال شود
معاون اول رئیس جمهور در جلسه روسای کمیته های تخصصی ستاد ملی کرونا گفت: باید آخرین مصوبات ستاد ملی کرونا برای کنترل و مقابله با سویه جدید اُمیکرون با جدیت و فوریت در سراسر کشور اعمال شود.
چند رسانه ای
آخرین اخبار
پربازدیدترین
اخبار رده ها