ادارات
RSS
تکریم و معارفه فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت نفت برگزار شد
امروز در مراسمی با حضور تعدادی از فرماندهان و نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج اقشار کشور و معاونین وزارت نفت، طی حکمی از سوی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، تکریم و معارفه مسئولان جدید و قدیم بسیج وزارت نفت برگزار شد.
بیانیه مرکز مقاومت بسیج وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بمناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)
بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با ایجاد تحولی بزرگ در جهان، پرچم آزادی خواهی و حق طلبی جمهوری اسلامی را به اهتزاز درآورد و با در هم پیچیدن بساط ظلم و ستم و عدالت ستیزی، نام و یاد خود را در دل های عاشقان اسلام و نظام جمهوری اسلامی برای همیشه به یادگار گذاشت.
دوچرخه سواری بسیجیان سازمان تامین اجتماعی از مشهد تا حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره)
تیم دوچرخه سواری بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی از خراسان رضوی با طی کردن مسیر از حرم امام رئوف در دهه کرامت به تهران رسیدند
بیانیه مرکز مقاومت بسیج وزارت راه و شهرسازی و بنیادمسکن انقلاب اسلامی در آستانه سالروز ارتحال امام خمینی(ره)
مرکز مقاومت بسیج وزارت راه و شهرسازی در بیانیه‌ای بمناسبت گرامیداشت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) تاکید کرد: گفتمان امام خمینی (ره) به رغم توطئه‌های دشمنان از گزند تحریف و انزوا در امان مانده و برای همیشه در تاریخ ماندگار خواهد بود.
تجدید میثاق بسیجیان در آستانه ارتحال حضرت امام خمینی(ره)
با حضور بسیجیان وزارت ارتباطات و شرکت های تابعه برگزار شد؛
به مناسبت گرامیداشت سالروز ارتحال جانگداز معمار کبیر انقلاب اسلامی، بسیجیان حوزه های تابعه با حضور در مرقد امام راحل با آرمان های امام تجدید میثاق کردند.
بازدید فرمانده بسیج ادارات تهران  از نمایشگاه دستاورد‌های دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی  و حضور در غرفه مرکز امور شاهد و ایثارگران
بازدید از نمایشگاه دستاورد‌های پژوهشی و دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی؛
وحید تیموری فرمانده بسیج ادارات تهران بزرگ با حضور در یادمان شهدای دانشگاه آزاد و غرفه مرکز امور شاهد و ایثارگران با مهندس صالحی آرا رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دیدار و گفتگو کرد
بسیج وزارتخانه ها و ادارات همسو با سایر دستگاهها در اجرای هرچه باشکوهتر  مراسم  ارتحال حضرت امام خمینی (ره)اقدام خواهد کرد
تیموری در سومین جلسه ستاد گرامیداشت مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره):بسیج وزارتخانه ها و ادارات همسو با سایر دستگاهها در اجرای هرچه باشکوهتر مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره)اقدام خواهد کرد.
تقدیر از معاونین بازرسی برتر مراکز مقاومت بسیج وزارت خانه ها و ادارات
در جلسه معاونین بازرسی مراکز مقاومت بسیج وزارتخانه ها و ادارات از معاونین برتر سال۱۴۰۰ تقدیر بعمل آمد.
کارگاه مدیریت جلسات و تبیین نهج‌البلاغه در وزارت مردم برگزار شد
کارگاه مدیریت جلسات و تبیین نهج‌البلاغه به همت مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همکاری نهضت جهانی نهج‌البلاغه خوانی در وزارت مردم برگزار شد.
دوره توانمندسازی فرماندهان بسیج ادارات برگزار می شود
سرهنگ تیموری گفت: در راستای ارتقاء توانمندی فرماندهان بسیج ادارات دوره توانمندسازی مدیران بسیج برگزار می شود.
رزمایش جهادگران فاطمی در سازمان تأمین‌اجتماعی برگزار شد
به مناسبت سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر و با هدف کمک به هموطنان نیازمند، رزمایش گسترده جهادگران فاطمی، با حضور مدیران و کارکنان ستاد سازمان تأمین‌اجتماعی و همچنین ادارات کل غرب، شرق و شهرستان‌های تهران و مدیریت درمان استان برگزار شد.
پیام تسلیت فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت دفاع در پی شهادت « احسان قد بیگی»
بسیجی «محمد کوهی» فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت دفاع درپی سانحه در یکی از واحد های تحقیقاتی وزارت دفاع، پیام تسلیت صادر کرد.
اتحاد و همبستگی شرط عبور کشور از شرایط سخت فعلی است
مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با اشاره به عوامل موفقیت در دفاع مقدس و آزادسازی خرمشهر گفت: انسجام و وحدت و اطاعت از امر رهبر معظم انقلاب، شرط عبور از شرایط سخت فعلی است.
 خرمشهر امروز ما ایجاد امنیت غذایی مردم و پای کار بودن کشاورزان است
گردهمایی فاتحان خرمشهر
فرمانده بسیج وزارت جهاد کشاورزی :خرمشهر امروز ما ایجاد امنیت غذایی مردم و پای کار بودن کشاورزان است.
آزاد سازی خرمشهر اعاده حیثیت ملت ایران بود
در مراسم گرامیداشت سوم خرداد مطرح شد؛
مشاور عالی وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران درمراسم گرامیداشت آزاد سازی خرمشهر تاکید کرد: آزاد سازی خرمشهر اعاده حیثیت ملت ایران بود.
چند رسانه ای
آخرین اخبار
پربازدیدترین
اخبار رده ها