سیاسی
RSS
امام خامنه‌ای: یاد خدا که نماز مظهر کامل آن است، دل و جان را آزاد و جامعه را آباد می‌سازد
همزمان با برگزاری بیست‌ونهمین اجلاس سراسری نماز، پیام حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب (مدّ ظلّه العالی) منتشر شد.
قراردادن سپاه در لیست سازمان‌های تروریستی نشانه عصبانیت آمریکا و اروپا است
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور گفت: قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب در لیست سازمان‌های تروریستی نشانه عصبانیت آمریکا و اروپا است.
نیروهای مسلح با اقتدار مقابل یاوه‌گویی‌های دشمنان ایستاده‌اند
فرمانده قرارگاه جنوبشرق ارتش با اشاره به اینکه تفاوت نیروهای مسلح فقط در رنگ لباس است و همه گوش به فرمان رهبری مقابل هر تهدیدی علیه مردم ایستاده‌ایم، گفت: وحدت بین نیرو‌های مسلح بی‌نظیر است و همه ما با اقتدار مقابل یاوه‌گویی‌های دشمنان ایستاده‌ایم.
نیروی هوایی ارتش همواره در نوک پیکان نبرد با دشمنان بوده است
امیر واحدی:
فرمانده نیروی هوایی گفت: نیروی هوایی ارتش چه در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی و چه در روزهای نخست جنگ تحمیلی همواره در نوک پیکان نبرد با دشمنان بوده و است.
سرلشکر سلامی: رد پای آشکار اروپا در تعمیق یک بحران امنیتی قابل مشاهده است
فرمانده سپاه با اشاره به رد پای آشکار کشورهای اروپایی در تعمیق یک بحران امنیتی، در داخل کشور ما ظرف ماه‌های گذشته، گفت: دیدید که چگونه این کشورهای اروپایی تلاش کردند، نقش میدان‌دار اصلی را در سلب مشروعیت بین‌المللی از نظام ما به عهده بگیرند.
تاکید سرلشکر باقری بر لزوم برگزاری رزمایش مشترک نظامی با سوریه
رئیس ستادکل نیروهای مسلح در دیدار با وزیر دفاع سوریه بر لزوم برگزاری رزمایش مشترک بین ایران و سوریه تاکید کرد.
امام خامنه‌ای: "نقشه جامع دشمن" شکست خورد چون محاسبات آن‌ها غلط و اراده جمهوری اسلامی قوی‌تر بود
رهبر معظم انقلاب فرمودند: ۴۰ سال است که از هر طریقی علیه جمهوری اسلامی تلاش می‌کنند اما چون محاسباتشان غلط بوده و است تاکنون شکست خورده و در آینده نیز شکست خواهند خورد.
بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت سومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت سومین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی بیانیه ای صادر کرد.
سردار فدوی: ایران مقابل ابرقدرت‌های جهان ایستاده است
جانشین فرمانده‌کل سپاه گفت: ایران در این ۴۴ سال به‌صورت کلامی، نظری و عملی مقابل ابرقدرت‌های جهان ایستاده و در این میان، کشورهای کمی بودند که حتی به‌صورت کلامی مقابل ابرقدرت‌ها بایستند.
سردار فلاح‌زاده: داعش می‌خواست تا بنگلادش پیش رفته و به ایران هم بیاید
جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: داعشی‌ها برنامه داشتند تا بنگلادش پیش بروند و به ایران هم بیایند. آن‌ها می‌خواستند مردان را به قتل برسانند و زنان را به کنیزی بگیرند.
قدردانی خانواده شهید سلیمانی از مردم ایران و کرمان
دختر شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: حال و هوای این روزها یادآور روزهای دی‌ماه ۱۳۹۸ و آن تشییع باشکوه شهید سلیمانی است؛ تشییعی که به تعبیر رهبر معظم انقلاب یک یوم‌الله است. مردم عزیز ما در راستای همین امر مهم، قدم‌های بزرگی برداشته‌اند.
یمن و کرانه‌ باختری قوی‌تر شده‌اند/ حاج قاسم دست فلسطینی‌ها را پُر کرد| گفتگو با سردار نجات
سردار نجات از فرماندهان سپاه با بیان اینکه ایجاد بیداری اسلامی نسبت به اهداف آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها و شکوفا کردن استعدادهای منطقه دو ماموریت مهم سردار سلیمانی بود، گفت: شهادت حاج قاسم موجب شد تا مسیر با قوت بیشتری ادامه یابد.
رئیسی:آمریکایی‌ها بدانند ما از خون شهید سلیمانی نخواهیم گذشت
رئیس جمهور گفت: پاسداشت و گرامیداشت یاد و خاطره قهرمان ملی و قهرمان امت اسلامی، پاسداشت همه ارزش‌های الهی است؛ گرامیداشت شهید سلیمانی، آن‌چهره‌ی مبارزه با تروریسم و استبکار تجلیل از همه خوبی‌ها و اعلام نفرت و بیزاری از ظلم و نظام سلطه است.
دشمن در جنگ ترکیبی اخیر می‌خواست ملت را از انقلاب جدا کند/ تبیین عوامل شکست فتنه
رئیس دفتر عقیدتی فرمانده کل قوا گفت: ملت ما در این ۴۳ سال انواع فتنه‌ها را به خود دید و تجارب زیادی کسب کرده است و امروز که فتنه بسیار پیچیده‌ای رقم خود، دشمن می خواست تا ملت ایران از انقلاب جدا شوند.
با مشارکت مردم، نرخ تورم و ارز متحول می شود
رئیس‌جمهور گفت: چرا در عین تبلیغات خود که می‌خواهند جمهوری اسلامی را گرفتار ضعف و روبه اضمحلال نشان دهند از کانال‌های مختلف می‌گویند بیایید مذاکره کنیم و قصد براندازی نداشتیم.
چند رسانه ای
آخرین اخبار
پربازدیدترین
اخبار رده ها