تاریخ : 15/مرداد/1396 - 10:32
کد خبر : 98729
سرویس خبری : امنیتی و دفاعی
 

محرومیت‌زدایی از دغدغه‌های اصلی سپاه است

سردار حزنی

محرومیت‌زدایی از دغدغه‌های اصلی سپاه است

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه گفت: سپاه همواره در کنار مردم بوده و علاوه بر تأمین امنیت و آرامش در بحث محرومیت‌زدایی نیز پیشگام بوده است.

به گزارش بسیج پرس؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار سید ضیاءالدین حزنی دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه  در یادواره شهدای شهرستان گرمی مغان، اظهار کرد: در طول تاریخ انقلاب اسلامی برای دفاع از تمامیت ارضی کشور شهدای زیادی را تقدیم کرده‌ایم و امنیت موجود مرهون جان فشانی شهدا و رزمندگان انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه یکی از ‌فعالیت‌های مهم سپاه محرومیت زدایی است، افزود: سپاه همواره در کنار مردم بوده و از هیچ گونه تلاشی برای توسعه و آبادانی کشور دریغ نخواهد کرد.

دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه  دفاع و امنیت را از مهمترین مأموریتهای پیش‌روی سپاه برشمرد و بیان کرد: در طول سال‌های اخیر تلاش این بوده که در کنار انجام صحیح این ماموریت‌ها، بحث محرومیت‌زدایی نیز در اولویت قرار بگیرد.

وی با اشاره به نقش مهم مباحث فرهنگی در جامعه، اضافه کرد: توسعه و بازسازی مساجد و حوزه‌های علمیه و مراکز مذهبی و فرهنگی به خصوص در مناطق محروم در دستور کار قرار دارد.

امام جمعه شهرستان گرمی مغان نیز در این یادواره با اعلام اینکه راه شهدا تداوم خواهد داشت، افزود: برگزاری یادواره شهدا در ترویج فرهنگ ایثارگری و نشان دادن مسیر صحیح زندگی و آزادمردی بسیار موثر خواهد بود.خبرگزاری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس