تاریخ : 28/اسفند/1395 - 09:02
کد خبر : 90956
سرویس خبری : حماسه و پایداری
 

«سلام بر ابراهیم۲» پرفروش ترین کتاب در معراج الشهدای اهواز

«سلام بر ابراهیم۲» پرفروش ترین کتاب در معراج الشهدای اهواز

کتاب‌ «سلام بر ابراهیم۲» پرفروش‌ترین کتاب‌ دفاع مقدسی در معراج الشهدای اهواز است.

به گزارش بسیج پرس؛ مناطق عملیاتی دفاع مقدس جنوب کشور, نمایشگاه کتاب معراج  الشهدای اهواز با عرضه بیش از 100 عنوان آثار مکتوب منتشر شده در حوزه ادبیات پایداری و دفاع مقدس همراه با تخفیف تا 50 درصدی میزبان زائران مناطق عملیاتی دفاع مقدس جنوب کشور است که با استقبال خوب زائران راهیان نور مواجه شده است.

کتاب «سلام بر ابراهیم2» شامل خاطراتی از زندگی شهید مفقود الاثر ابراهیم هادی است که از پرفروش ترین کتاب های نمایشگاه کتاب معرا الشهدای اهواز در ایام اوج حضور زائران راهیان نور در مناطق عملیاتی دفاع مقدس جنوب کشور شده است.

«آب هرگز نمی میرد» نوشته حمید حسام, «پایی که جاماند» نوشته سید ناصر حسینی پور, «دا» نوشته سیده زهرا حسینی, «روایت زندگی امام خامنه ای» و«تاریخ جنگ ایران و عراق» نوشته جعفر شیرعلی نیا, «دختر شینا» و «گلستان یازدهم» نوشته بهناز ضرابی زاده, «آن بیست و سه نفر» نوشته احمد یوسف زاده از دیگر کتاب های پرفروش نمایشگاه کتاب معراج الشهدای اهواز است.

برپایه این گزارش, «سلام بر ابراهیم2» زندگینامه‌ای مختصر و 69 خاطره درباره شهید بزرگوار و مفقود الاثر ابراهیم هادی توسط انتشارات شهید ابراهیم هادی منتشر شده است. این نوشتار حاصل بیش از 50 مصاحبه از خانواده، یاران و دوستان آن شهید است.

«سلام بر ابراهیم1» پس از 100 بار تجدید چاپ توانست آمار فروش بالایی در میان آثار مکتوب دفاع مقدس کسب کند.این کتاب بازتاب‌های گسترده بین المللی هم داشته و تاکنون به زبان‌های انگلیسی، آلمانی، ژاپنی ترجمه شده است.جلد دوم کتاب «سلام بر ابراهیم» همزمان با چاپ صدم جلد اول، 22بهمن 95مصادف با سالروز شهادت شهید هادی منتشر شده است

شهید هادی در یکم اردیبهشت ماه سال 36 دیده به جهان گشود و پس از 27 سال زندگی پر فراز و نشیب، در عملیات والفجر مقدمّاتی در منطقه فکه، بیست و دوم بهمن سال 61 به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و همانطور که از خداوند می خواست، پیکر پاکش در کربلای فکه گمنام ماند.


منبع : تسنیم

خبرگزاری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس