تاریخ : 22/اسفند/1395 - 08:21
کد خبر : 90668
سرویس خبری : امنیتی و دفاعی
 

گزینه نظامی آمریکا دغدغه ملت ایران نیست

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

گزینه نظامی آمریکا دغدغه ملت ایران نیست

جانشین رئیس سازمان بسیج گفت: مسؤولان ما نباید در مقابل هجمه‌های فرهنگی غرب غفلت کنند و هیچگاه گزینه نظامی آمریکا دغدغه ملت ایران نیست.

به گزارش بسیج پرس؛ سردار علی فضلی در یادواره ملی شهید شاخص کشوری دانش آموز شهید احمد نظیف و 36 هزار شهید دانش‌آموز با بیان اینکه شهید احمد نظیف پس از 45 سال به عنوان الگویی مهم تبدیل شده است، اظهار داشت: برگزاری یادواره‌های شهدا حرکتی مهم برای پاسداشت فداکاری شهدا است.

وی با تأکید بر اینکه حضور جوانان و نوجوانان در کاروان‌های راهیان نور نسل جوان را با فداکاری‌های شهدا به خوبی آشنا می‌کند، افزود: امام خمینی(ره) پنج دهه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی بسترهای لازم برای ماندگاری این نهضت را انجام داده بود.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه از گزینه‌های روی میز هراسی نداریم، یادآور شد: در حال حاضر دشمن گزینه‌ای سخت‌تر به‌عنوان هجمه‌های فرهنگی را روی میز قرار داده است.

سردار فضلی، یکی از مهم‌ترین عوامل پیروزی انقلاب اسلامی را حضور مردم برای مقابله با شرک دانست و تصریح کرد: مردم مشتاقانه برای دفاع از دین خدا به میدان آمدند و با تکیه بر قرآن و عترت پیامبر اکرم(ص) انقلاب اسلامی را جاودان کردند.

وی ادامه داد: اگر مجاهدت و شجاعت جوانان ما در دفاع مقدس نبود، قطعاً امروز تکفیری‌ها در مرکز ایران نفوذ پیدا کرده بودند.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه امروز خانواده‌های شهدا و ایثارگران، بهترین چراغ راه ما برای رسیدن به کمال هستند، بیان کرد: امنیت و پایدار نظام جمهوری اسلامی مرهون خون شهداست.

سردار فضلی، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های جوانان ما در دوران دفاع مقدس را دشمن‌ستیزی دانست و عنوان کرد: اکنون نیز جوانان ما در میدان مقابله با هجمه‌های فرهنگی ایستاده‌اند تا مستکبران جهانی برای همیشه مأیوس و ناامید شوند.

وی یادآور شد: مسؤولان ما نباید در مقابل هجمه‌های فرهنگی غرب غفلت کنند و هیچگاه گزینه نظامی آمریکا دغدغه ملت ایران نیست.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: خراسان رضوی مردان بزرگی را برای دفاع از کشور تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است.


منبع : فارس

خبرگزاری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس