تاریخ : 29/بهمن/1395 - 14:51
کد خبر : 89845
سرویس خبری : سایر محتوای سیاسی
 

جوانان حزب اللهی پیام انقلاب را به کل جهان می رسانند

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در گفت و گو با بسیج پرس:

جوانان حزب اللهی پیام انقلاب را به کل جهان می رسانند

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: یک روزی دشمنان انقلاب اسلامی بیان می کردند که جوانان ایران توان بهره برداری از علم و دانش را ندارند، اما جوانان حزب اللهی پیام انقلاب را به کل جهان می رسانند.

به گزارش بسیج پرس؛ محسن پیرهادی عضو کمیسیون نظارت حقوقی شورای اسلامی شهر تهران در گفت وگو با بسیج پرس حضور پور شور رسانه های انقلابی را در چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی بی نظیر دانست و گفت: این نمایشگاه در تراز نمایشگاه های بزرگ برگزار شده در حالی که برخی بر این باورند گه حضور بچه های حزب اللهی در این عرصه بی تاثیر و به دور از بکارگیری تجهیزات مدرن است.

وی ادامه: جوانان حزب اللهی استفاده از دانش و علم روز را در پیش گرفته اند در حالی که یک روزی دشمنان انقلاب اسلامی بیان می کردند که انقلابیون ایران توان بهره برداری از علم و دانش را ندارند، اما جوانان حزب اللهی پیام انقلاب را به کل جهان می رسانند.

پیرهادی نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی را یک مانور دانست و گفت: جوانان انقلابی با برپایی این نمایشگاه می خواهند بگویند که در یک غرفه چند متری یک پایگاه جهان اسلام درست کرده و به مقابله با دشمن پرداخته اند و هدفمند هستند. اینها نشان می دهد جبهه انقلاب یک جبهه پویا و رو به رشد است.

عضو کمیسیون نظارت حقوقی شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به سوال دیگر در باره عملکرد رسانه های جبهه انقلاب اسلامی در خصوص اطلاع رسانی به مردم در باره حادثه پلاسکو گفت: رسانه های ملی و حق مدار حادثه پلاسکو را بسیار دقیق گزارش کردند و فرصت ندادند تا رسانه های بیگانه و شبکه های اجتماعی بیمار مانند انگلیس خبیث اذهان مردم را مخدوش کنند.

وی ادامه داد: عملکرد رسانه های ملی و انقلابی در حادثه پلاسکو با اطلاع رسانی درست و به موقع بسیار موثر بود.


کد خبرنگار : 1930

خبرگزاری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس