تاریخ : 02/آذر/1395 - 09:37
کد خبر : 86433
سرویس خبری : امنیتی و دفاعی
 

هرکس قلبش برای اسلام بتپد بسیجی است

جانشین سازمان بسیج مستضعفین:

هرکس قلبش برای اسلام بتپد بسیجی است

جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: هرکس قلبش برای اسلام به طبد بسیجی است حتی اگر اسمش در مقاومت ثبت نشده است.

به گزارش بسیج پرس؛ سردار علی فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در جمع دانش آموزان دبیرستان علامه حلی تهران گفت: هرکس قلبش برای اسلام بتپد بسیجی است حتی اگر اسمش در سازمان بسیج ثبت نشده باشد.

وی با بیان اینکه امام (ره) قرآن ، عترت و مردم را سه پایه انقلاب اسلامی می دانستند افزود: نقش مردم در انقلاب اسلامی بی نظیر و با اهمیت و تامین کننده است. سه زاویه انقلاب اسلامی ایران اصل ولایت مطلقه فقیه، شورای نگهبان و تطبیق قوانین با قانون اسلام و سوم دشمن ستیزی مردم تحمل جور و ظلم ستم را ندارند.

وی گفت: اگر روحیه ظلم ستیزی مردم نبود مشخص نبود چه شرایطی داشتیم. مردم در 8 سال دفاع مقدس به میدان آمدند و با سازمان دهی ارتش مقتدر جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیروز ی و اقتدار را آفریدند.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به حضور پور شور مردم در راه پیمایی عظیم اربعین امام حسین (علیه السلام) از سراسر جهان در کربلا گفت: مولای ما رهبر معظم انقلاب در دیدار مردم شریف و ولایی اصفهان فرمودند بقای انقلاب ما در اربعین است. راهپیمایی عظیم اربعین تنها مختص شیعیان نیست و از همه مذاهب و ادیان در آن شرکت داشتند.

وی با بیان اینکه بسیج در عرصه های مختلف همانند سازندگی حضور مقتدرانه دارد اظهار داشت: بسیج در همه عرصه ها از دفاع کشور تا امروز در تأمین امنیت کشور حضور فعال و مقتدر دارد و امنیت امروز کشور مدیون همین حضور مردمی است.

سردار فضلی گفت: اگر نبود هوشمندی پدران و برادران شما در نیروهای امنیتی امروز باید در داخل کشور با داعش مقابله می کردیم.


کد خبرنگار : 1930

خبرگزاری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس