تاریخ : 01/آذر/1395 - 13:48
کد خبر : 86412
سرویس خبری : حماسه و پایداری
 

آغاز اعزام کاروان‌های مردمی به مناطق راهیان نور دریایی از دی ماه

جانشین رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور:

آغاز اعزام کاروان‌های مردمی به مناطق راهیان نور دریایی از دی ماه

فرمانده قرارگاه راهیان نور بسیج و سپاه از آغاز اعزام کاروان‌های مردمی راهیان نور دریایی به استان‌های هرمزگان و بوشهر از دی‌ماه امسال خبر داد.

به گزارش بسیج پرس؛ سردار علی فضلی جانشین رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور و فرمانده قرارگاه راهیان نور بسیج وسپاه از توسعه زیرساخت‌های راهیان نور دریایی برای بازدید مردم از این مناطق خبر داد و گفت:خوشبختانه از سال 89 فرصت بسیار خوبی برای بیان رشادت‌های رزمندگان در دو استان دریایی هرزمزگان و بوشهر ایجاد شده و هر ساله استقبال مردم برای مشاهده مجاهدت رزمندگان در مقابل دشمنان انقلاب اسلامی در این مناطق افزایش پیدا می‌کند.

فرمانده قرارگاه راهیان نور بسیج و سپاه افزود: اعزام‌ کاروان‌های راهیان نور دریایی طبق هماهنگی قرارگاه راهیان نور بسیج و سپاه و ستاد مرکزی راهیان نور کشور با نیروی دریایی سپاه و ارتش و سپاه‌ استانی بوشهر و هرمزگان در حال انجام بوده و پذیرش زائر بر اساس هماهنگی با استان ها و سازمان‌ اردویی, راهیان نور و گردشگری سپاه استانی به اجرا در خواهد آمد.

سردار فضلی اظهار کرد: هم اکنون اعزام دانش آموزان,اساتید و دانشجویان برای بازدید از مناطق دریایی در دستور کار قرار دارد و از دی‌ماه امسال به نسبت ظرفیت‌های ایجاد شده, اعزام کاروان‌های مردمی به این مناطق آغاز خواهد شد.


منبع : تسنیم

خبرگزاری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس