تاریخ : 09/آذر/1394 - 17:26
کد خبر : 64846
سرویس خبری : سایر محتوای فرهنگی ›› ناحیه عمار یاسر
 

رئیس کلانتری 141 گلستان در ناحیه عمار یاسر حضور یافت

به مناسبت هفته بسیج؛

رئیس کلانتری 141 گلستان در ناحیه عمار یاسر حضور یافت

رئیس کلانتری 141 گلستان با حضور در دفتر جانشین فرماندهی ناحیه عمار یاسر، هفته بسیج را تبریک گفت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران بسیج پرس از ناحیه عمار یاسر؛ مسئولین نیروی انتظامی منطقه 22 تهران با حضور در دفتر جانشین فرماندهی ناحیه عمار یاسر،ضمن دیدار با وی، هفته بسیج را تبریک گفتند.

رکنی جانشین فرمانده ناحیه عمار یاسر با ابراز خرسندی از حضور عوامل نیروی انتظامی، بسیج را همیار نیروی انتظامی برای ایجاد برقراری نظم در منطقه خواند و گفت: با توجه به حضور همه جانبه بسیج در ماموریت های خطیر انقلاب اسلامی، بسیجیان در زمینه برقراری نظم و امنیت اجتماعی نیز همواره خود را یار و یاور نیروی خدوم انتظامی می داند.
 
 
جانشین فرمانده ناحیه عمار یاسر اهمیت به مقوله فرهنگ و ایجاد بستری مناسب برای ترویج فرهنگ ناب انقلاب را از دیگر رسالت های بسیج و نیروی انتظامی دانست و خاطر نشان کرد: با هم افزایی بین ناجا و بسیج و تهیه نقشه راهی مدوّن می توان به پیشبرد این هدف والا کمک شایانی کرد.
 
در ادامه  این جلسه رئیس کلانتری 141 گلستان با اشاره به قدرت بسیج در زمینه های مختلف خواستار هم افزایی بیشتر بین بسیج و ناجا در منطقه شد.
 
 
در پایان جلسه نیز به رسم یادبود هدایایی  توسط جانشین فرمانده ناحیه عمار یاسر به فرماندهان و عوامل نیروی انتظامی منطقه 22 تهران اهدا شد.

 


کد خبرنگار : 4561

خبرگزاری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس