تاریخ : 21/آبان/1394 - 06:49
کد خبر : 62686
سرویس خبری : دولت
 

دستگیری خبرنگاران ربطی به اطلاعات سپاه ندارد!

ادعای عجیب مطهری در دانشگاه شیراز

دستگیری خبرنگاران ربطی به اطلاعات سپاه ندارد!

علی مطهری فتنه افکنی سران فتنه را به دستگیری برخی جاسوسان در هفته گذشته توسط اطلاعات سپاه ربط داد و گفت: 
الآن در قضیه خبرنگاران هم همین موضوع صادق است.

به گزارش بسیج پرس؛برنامه سخنرانی علی مطهری در تالار حکمت دانشگاه شیراز با حواشی زیاد پایان یافت.

 درب ورودی تالار حکمت دانشگاه شیراز علی رغم خالی بودن صندلی های این برنامه قبل از سخنرانی علی مطهری بسته شد و با شعار ها و اعتراضات دانشجویان پشت در مانده نیز مسئولین حراست دانشگاه و تشکل وفاق و توسعه این دانشگاه اجازه باز کردن درب و ورود دانشجویان را ندادند.
دانشجویان در پشت درب سالن حکمت با سر دادن شعار ۤ« ارشاد حیا کن دانشگاه را رها کن»،«انجمن صفوی رسوا باید گردد»، «دانشگاه تک صدایی نمی خواهیم نمی خواهیم»،«دانشگاه امنیتی نمی خواهیم نمی خواهیم» نسبت به این حرکت دانشگاه اعتراض کردند.

در برنامه دانشجویی از علی مطهری پرسید: این برنامه مزین بنام امام حسین (ع) است ولی متاسفانه عده ای در سال های گذشته به عاشورای حسینی توهین کردند و امام راحل در شهریور ۵۸ فرمودند هرگاه آمریکا و روزنامه ها و رسانه های استکبار از شما تعریف کردند بدانید دچار اشتباه هستید، حالا آقای مطهری بفرمایید که الآن شما چکار کرده اید که رسانه های استکبار و بیگانه از شما تعریف می کنند؟ برابر ابلاغ سخنگوی قوه قضائیه و دادستان کل کشور، پخش صوت و تصویر رئیس دولت اصلاحات ممنوع است، پس چرا تشکلی مرتکب این تخلف شده است؟ آقای مطهری دلیل خود برای ممانعت از مناظره با دکتر زاکانی و حسن عباسی را بیان کنید؟‬‎

علی مطهری در پاسخ به این دانشجو گفت: به نظرمن اینگونه مناظرات مثل خروس بازی است و من خوشم نمی آید،  اصل ممنوع التصویری رییس دولت اصلاحات غیرقانونی است و باید حتما دادگاه برگزار شود و حکم صادر گردد. بحث حصرخانگی هم همین طور است. درست است که برخی افراد از قانون تمکین نکردند، آنها هم باید محاکمه شوند ولی نباید بدون محاکمه آنها را درون لانه ای حبس کنند.

این نماینده مجلس ادامه داد: در سال 88 سه نوع تخلف رخ داد؛ اشتباه برخی نهادهای حکومتی، برخی اشتباهات احمدی نژاد و برخی اشتباهات این دو نفر.

وی فتنه افکنی سران فتنه را به دستگیری برخی جاسوسان در هفته گذشته توسط اطلاعات سپاه ربط داد و گفت: 
الآن در قضیه خبرنگاران هم همین موضوع صادق است. اصلا چه ربطی به اطلاعات سپاه دارد که آنها را دستگیر کرده است. مگر ما وزارت اطلاعات نداریم .خوب اگر این‌ها جاسوس اند باید شفاف سازی شود.

 در پایان این برنامه، دانشجویان در مسیر برگشت علی مطهری با «شعار های مرگ بر فتنه گر»، «حامی فتنه گر اقدام انقلابی خقت بود حقت بود» از وی استقبال کردند.

حال باید دید که این شخصیت سیاسی به کدام سمت حرکت می کند.


منبع : خبرگزاری دانشجو

خبرگزاری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس