تاریخ : 04/اسفند/1393 - 18:14
کد خبر : 44327
سرویس خبری : بسیج وسپاه ›› ناحیه عمار یاسر ›› حوزه 111 حیدر کرار
 

دومین جلسه هماهنگی رزمایش گردان کوثر در ناحیه عمار یاسر برگزار شد

دومین جلسه هماهنگی رزمایش گردان کوثر در ناحیه عمار یاسر برگزار شد

دستگاه های مسئول منطقه 22 با حضور در ستاد ناحیه عمار یاسر و شرکت در جلسه هماهنگی گردان های کوثر آخرین نقطه نظرات خود را بیان کرده و راهکارهای تعاملات بیشتر را به بحث و بررسی گذاشتند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران بسیج پرس از ناحیه عمار یاسر؛ بعد از ظهر امروز (دوشنبه) دستگاه های مسئول منطقه 22 با حضور در ستاد ناحیه عمار یاسر و شرکت در جلسه هماهنگی گردان های کوثر آخرین نقطه نظرات خود را بیان کرده و راهکارهای تعاملات بیشتر را به بحث و بررسی گذاشتند.

در این جلسه که به ریاست سرگرد رکنی جانشین ناحیه عمار یاسر برگزار شد نمایندگانی از دستگاه های مسئول منطقه از جمله نیروی انتظامی، اورژانس، هلال احمر، اداره گاز، اداره برق، راهور، آتش نشانی، اداره آب ستاد مدیریت بحران و... حضور داشتند و هر یک با بیان راهکارها و پیشنهادات خود آخرین اقدامات و برنامه های قابل اجرا در رزمایش را بررسی و تحلیل کردند.

در ابتدای این جلسه رکنی جانشین فرمانده ناحیه عمار یاسر اجرای رزمایش های گردان های کوثر و بیت المقدس را از مهمترین ماموریت های بسیج دانست و افزود: گردان های امداد و نجات کوثر ناحیه عمار یاسر در طول سال با گذراندن دوره های مختلف آموزشی و عملی با حضور در رزمایش ها آمادگی خود را در مواجهه با هرگونه حوادث احتمالی افزایش می دهند.

جانشین فرمانده ناحیه عمار یاسر در ادامه تصریح کرد: اهداف این قبیل رزمایش ها تقویت روحیه، آمادگی جسمانی و نحوی برخورد با حوادث و بلایای طبیعی توسط خواهران بسیجی است.

بنابر این گزارش، آخرین جلسه هماهنگی و بررسی محل رزمایش توسط دستگاه های مسئول سه شنبه در محل ستاد بحران منطقه 22 برگزار می شود.

انتهای پیام//


کد خبرنگار : 6550

خبرگزاری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس