تاریخ : 06/آبان/1393 - 13:48
کد خبر : 38485
سرویس خبری : سایر رسانه‌ها
 

فرهنگ ایثار و شهادت و خط عاشورا باید در جامعه محقق شود

آیت الله صافی گلپایگانی:

فرهنگ ایثار و شهادت و خط عاشورا باید در جامعه محقق شود

آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید گفت: فرهنگ ایثار و شهادت و خط عاشورا باید در جامعه محقق شود.

به گزارش بسیج پرس؛ آیت الله صافی گلپایگانی عصر دوشنبه دردیداربا حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی معاون رییس جمهورو رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران درقم افزود: راه شهدا، راه قرآن و راه امام حسین(ع) است و ما وظیفه داریم این راه را ادامه دهیم .

وی اظهار داشت: امروز وظیفه ما این است که فرهنگ ایثار و شهادت و خطّ عاشورایی که همان امر به معروف و نهی از منکر است را در جامعه محقّق کنیم و مراقب باشیم اهداف شهدا کمرنگ نشود ولی متأسفانه می بینیم در بعی جاها پایبندی به این خط اصیل کمرنگ شده است باید همه را نسبت به خط اصیل شهادت آگاه نماییم.

وی خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران را از بالاترین افتخارها دانسته و افزود: خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، ارزش بسیار، و ثواب فراوانی دارد، آنها بهترین عزیزان خود را در راه خداوند دادند و ما هم باید قدردان آنها باشیم.

وی در پایان گفت: شما عزیزان بحمدالله توفیقات زیادی پیدا کرده اید و بدانید خدمت به شهدا، افتخار بزرگی برای شماست، امیدوارم قلب مقدّس امام زمان (عج) از شما و همکارانتان راضی باشد و ارواح پاک شهدا از شما خشنود شود.

حجت الاسلام والمسلمین شهیدی معاون رییس جمهوری نیز درابتدای این دیدار ، پس از ابلاغ سلام ریاست محترم جمهوری خدمت معظم له، گزارشی از برنامه ها و فعالیت های این سازمان ارائه نمود.

انتهای پیام//


منبع : ایرنا

خبرگزاری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس