تاریخ : 09/آبان/1397 - 11:00
کد خبر : 149268
سرویس خبری : سایر محتوای اقتصادی
 

حضور ۲ میلیون نفر در پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی تهران

حضور ۲ میلیون نفر در پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی تهران

معاون استاندار تهران از حضور نزدیک به ۲ میلیون نفر در مراسم امروز پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی شهر تهران خبر داد.

به گزارش بسیج پرس؛ هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران اظهار داشت: حضور زائران در مراسم اربعین حماسه‌ای بزرگ و معنوی همچنین سرمایه‌ای گرانقدر برای استان تهران است که در گرو دلدادگی امام حسین(ع) شکل گرفته و روز به روز پر فروغ تر می‌شود.

وی با اشاره به محدودیت‌های جدی برای پذیرایی شایسته از زائران حسینی تصریح کرد: افرادی که به دلیل محدودیت‌هایی امسال نتوانستند در عراق حضور پیدا کنند با شرکت در مراسم پیاده‌روی اربعین در اقشار مختلف بسیار معنوی و پررنگ برای امام حسین (ع) سوگواری و عزاداری کردند.

معاون استاندار تهران افزود: امام حسین(ع) ظرفیت معنوی بزرگی است که با گذر زمان در دل، باور و اعتقاد مردم بیشتر نمایان می‌شود که این راهپیمایی نشان از حرارت این عشق و ارادت به حضرت سیدالشهدا(ع) و یاران باوفایش است.

وی با اشاره به اینکه از تقاطع آزادگان در خیابان فدائیان اسلام  تا حرم به علت کثرت حضور جمعیت قفل شده بود و سرعت حرکت پیاده‌روی بسیار کاهش یافته و حجم جمعیت به حدی زیاد شده بود که ما توان پاسخگویی نداشتیم، ابراز امیدواری کرد در سال‌های آینده با ایجاد ظرفیت‌های جدید در شهرستان ری پذیرای جمع بیشتری و میزبان بهتری از دلدادگان حسینی باشیم.

معاون استاندار تهران  از حضور نزدیک به دو میلیون نفر در مراسم امروز  پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی  شهر تهران خبر داد.

فرماندار ویژه شهرستان ری در پایان با بیان اینکه تمامی تمهیدات و اقدامات با حضور تمامی دستگاه‌های خدمات رسان تهران و شهرستان ری به بهترین شکل ممکن انجام شد که جای تشکر و خداقوت دارد.


منبع : فارس

خبرگزاری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس