تاریخ : 07/آبان/1397 - 11:32
کد خبر : 149245
سرویس خبری : دین و اندیشه
 

راهپیمایی جاماندگان اربعین پررونق تر از سال های قبل برگزار می شود

رئیس کمیته اصناف جاماندگان اربعین:

راهپیمایی جاماندگان اربعین پررونق تر از سال های قبل برگزار می شود

رئیس کمیته اصناف جاماندگان اربعین: راهپیمایی جاماندگان اربعین هر سال پررونق تر از سال های قبل برگزار می شود و تمامی ارگان های ذی ربط با ما همکاری لازم را دارند.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس؛ ابراهیم درستی نائب رئیس اتاق اصناف تهران و رئیس کمیته اصناف جاماندگان اربعین در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار حوزه اجتماعی خبرگزاری بسیج پرس گفت: راهپیمایی جاماندگان اربعین هر سال پررونق تر از سال های پیش انجام می شود و در برگزاری و مدیریت این امر بسیج اصناف به ما کمک می کند.

وی افزود: در این رابطه ایستگاه های صلواتی هم در مسیر راهپیمایی به دوستداران اباعبدالله(ع) خدمت رسانی خواهند کرد. این ایستگاه ها در پل بعثت، میدان خراسان، خیابان شهید رجایی دایر هستند.

نائب رئیس اتاق اصناف بیان کرد: امید است تا مردم و اصناف در این راهپیمایی حضور باشکوهی داشته باشند و در این ایام با خلوص نیت خود آنچه را که در دل دارند از خداوند خواستار باشند.

رئیس کمیته اصناف جاماندگان اربعین در پایان اظهار داشت: در این خصوص هر ساله تمامی ارگان های ذی ربط به خصوص پلیس راهنمایی و رانندگی با ما همکاری های لازم را دارند و از آنها تقدیر و تشکر داریم.


کد خبرنگار : 1978

خبرگزاری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس