تاریخ : 01/آبان/1397 - 13:38
کد خبر : 149158
سرویس خبری : مجلس
 

مشکلات خصوصی سازی به دلیل بی تدبیری است

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی:

مشکلات خصوصی سازی به دلیل بی تدبیری است

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار حوزه اقتصادی خبرگزاری بسیج پرس در خصوص روند خصوصی سازی در کشور اظهار داشت: اگر جایی در موضوع خصوصی سازی مشکلی هست بخاطر کم تدبیری است اما اراده همه مسئولان جمهوری اسلامی به طور جدی بر روند درست خصوصی سازی است.

به گزارش بسیج پرس؛ غلام محمد زارعی نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار حوزه اقتصادی خبرگزاری بسیج پرس در ارتباط با روند خصوصی سازی در حال حاضر عنوان کرد: اگر جایی در موضوع خصوصی سازی مشکلی هست بخاطر کم تدبیری است اما اراده همه مسئولان جمهوری اسلامی به طور جدی بر روند درست خصوصی سازی است.

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در ادامه در خصوص وضعیت فعلی خصوصی سازی در کشور خاطر نشان کرد: اگر مسئولی به خصوصی سازی اعتقادی بر حمایت از بخش خصوص نداشته باشد نباید به عنوان مسئول خودش را قابل احترام بداند. درست است که اکنون و در آینده کوتاه مدت خصوصی سازی با مشکل روبرو است و خواهد بود اما در میان مدت من خوش بین هستم که خصوصی سازی مسیر درستی را طی خواهد کرد.

زارعی در پایان پیرامون شرایط فعلی کشور تصریح کرد: اکنون در شرایط خاصی هستیم و انشالله با مقاومت مردم از این شرایط حساس عبور خواهیم کرد و پس از آن به شکوفایی اقتصادی خواهیم رسید. لازمه شکوفایی اقتصادی خصوصی سازی است و همه مسئولین باید از آن حمایت کنند.


کد خبرنگار : 1980

خبرگزاری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس