تاریخ : 18/مهر/1397 - 14:14
کد خبر : 148533
سرویس خبری : مجلس
 

انتقادات به شخص وزیر صنعت برنمی‌گردد و بخشی از مشکلات ساختاری است

کوهکن:

انتقادات به شخص وزیر صنعت برنمی‌گردد و بخشی از مشکلات ساختاری است

نماینده مردم لنجان در گفتگو با بسیج پرس اظهار داشت: اکنون در حال حاضر اشکال عمده ای که به وزارت صنعت، معدن و تجارت وارد است مربوط به تنظیم بازار است که نوسانات بازار ارز نشان داد این وزارتخانه آمادگی این کار را ندارد.

به گزارش بسیج پرس؛ محسن کوهکن نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار حوزه اقتصادی خبرگزاری بسیج پرس در خصوص استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد: اکنون در حال حاضر اشکال عمده ای که به وزارت صنعت، معدن و تجارت وارد است مربوط به تنظیم بازار است که نوسانات بازار ارز نشان داد این وزارتخانه آمادگی این کار را ندارد.

نماینده مردم لنجان در ادامه پیرامون عدم تصمیم گیری سریع در وزارت صنایع خاطر نشان کرد: وقتی مشکلی پیش می آید یک وزارتخانه چابک باید سریع تصمیم گیری نماید و وارد عمل شود که این اتفاق در مشکلات صنعت و تولید ما نیفتاد. موضوع بعد به مسئله ثبت سفارش و موضوع خودرو بر می گردد که از وزارت صنایع انتظار می رفت سریع وارد عمل شود و مشکل را حل کند اما باز هم این اتفاق نیفتاد.

کوهکن در پایان پیرامون اینکه چرا نمایندگان به سمت استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت رفتند تصریح کرد: این مسائل باعث شد برخی نمایندگان مجلس به این سمت بروند که از ابزار استیضاح استفاده کنند. البته من معتقدم همه این انتقادات به شخص وزیر صنعت برنمی گردد و بخشی از مشکلات ساختاری است. ما معتقدیم باید در وزرات صنایع تفکیک صورت گیرد و وظیفه تنظیم بازار کاملا جداگانه باشد.


کد خبرنگار : 1980

خبرگزاری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس