تاریخ : 18/مهر/1397 - 12:35
کد خبر : 148516
سرویس خبری : بسیج وسپاه
 

بارزترین ویژگی شهید همدانی، ولایت پذیری بود

فرزند سردار شهید همدانی در گفتگوی اختصاصی با بسیج پرس:

بارزترین ویژگی شهید همدانی، ولایت پذیری بود

فرزند سردار شهید همدانی در خصوص ویژگی های بارز و ابعاد شخصیتی این شهید اظهار داشت: مقام معظم رهبری فرمودند کار را برای رضای خدا انجام دهید و شهید همدانی از آنجا که الگوی ولایت پذیری بود کار را فقط برای رضای خدا انجام می داد و به هیچ چیز دیگری کوچکترین توجهی نداشت.

به گزارش بسیج پرس؛ محمد مهدی همدانی فرزند سردار شهید همدانی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار حوزه سیاسی خبرگزاری بسیج پرس در آستانه سومین سالگرد شهادت حبیب حرم حاج حسین همدانی در ارتباط با ویژگی های بارز و ابعاد شخصیتی این شهید عنوان کرد:  بارزترین ویژگی شهید همدانی، ولایت پذیری بود. ایشان همچنین با تمامی زیردستان خود، اقشار جز و حتی نیروهای خدماتی، معاشرت صمیمی داشتند.

فرزند سردار شهید همدانی در خصوص اخلاص سردار خاطر نشان کرد: شهید همدانی کار را برای رضای خدا انجام می دادند و مخلصانه کار می کردند. ایشان با حواشی کار نداشتند و فقط به اینکه کارها به نحو احسن انجام شود می اندیشیدند. مقام معظم رهبری فرمودند کار را برای رضای خدا   انجام دهید و شهید همدانی از آنجا که الگوی ولایت پذیری بود کار را فقط برای رضای خدا انجام می داد و به هیچ چیز دیگری کوچکترین توجهی نداشت.

همدانی در پایان پیرامون بی توجهی پدرش به پست ها و مقام های دنیایی تصریح کرد: او فقط برایش مهم بود کجا به او کار محول می شود و آن را به بهترین شکل انجام دهد، حتی ذره ای به دنبال پست و مقام نبود و لحظه ای به آن فکر نمی کرد. جایگاه و سمت های شغلی برایش مهم نبود، خاکی و مردمی بود و دغدغه جامعه را داشت.


کد خبرنگار : 1980

خبرگزاری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس