تاریخ : 17/مهر/1397 - 20:14
کد خبر : 148453
سرویس خبری : مجلس
 

شهید همدانی لحظه‌ای به پست و مقام نمی‌اندیشید،او قلب‌ها را فتح ‌کرد

حاجی بابایی:

شهید همدانی لحظه‌ای به پست و مقام نمی‌اندیشید،او قلب‌ها را فتح ‌کرد

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با ویژگی های بارز و ابعاد شخصیتی سردار همدانی اظهار داشت: بزرگترین ویژگی شخصیتی سردار همدانی، قانع بودن، بی توقع بودن و مردمی بودن او بود.

به گزارش بسیج پرس؛ حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در در آستانه سومین سالگرد شهادت سردار حسین همدانی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار حوزه سیاسی خبرگزاری بسیج پرس در خصوص ویژگی های بارز و ابعاد شخصیتی این شهید عنوان کرد: بزرگترین ویژگی شخصیتی سردار همدانی، قانع بودن، بی توقع بودن و مردمی بودن او بود. من ایشان را 40 سال بود می شناختم و رفت و آمد خانوادگی داشتیم.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در خصوص ویژگی شهید همدانی در کارهایی که انجام می داد خاطر نشان کرد: او اینطور نبود که بگوید این کار را انجام نمی دهم یا آنجا کار نمی کنم، همه جا کار می کرد. از روز اول هر کاری به او داده می شد در همان کار قانع بود و آن کار را با توکل به خدا به نحو احسن جلو می برد. همین ویژگی ها از او شخصیتی ساخته بود که دنبال پست و مقام نبود.

حاجی بابایی پیرامون محبوبیت شهید همدانی نزد مردم تصریح کرد: به همین دلیل محبوب قلوب مردم بود. در پروژه ای قرار بود مستندی برای سردار شهید علی حاجی بابایی مستندی بسازیم و به همراه ایشان به محل شهادت که عملیات رمضان پنج در آنجا انجام شده بود رفتیم. به آنجا که رفتیم به یاد همرزمانش تحت تاثیر احساساتش قرار گرفت و بسیار انسان خوش قلبی بود.

وی در پایان پیرامون ابعاد شخصیتی شهید همدانی تاکید کرد: او همواره در موقعیت ارتقا پست و مقام خود بود اما حتی یک بار هم در زندگی خود به دنبال پست و مقام نرفت. سردار همدانی تنها به دنبال این بود که چه وظیفه ای به او متحول می شود و آن را به بهترین شکل انجام دهد.


کد خبرنگار : 1980

خبرگزاری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس