تاریخ : 17/مهر/1397 - 15:50
کد خبر : 148445
سرویس خبری : بسیج وسپاه
 

سردار همدانی اسوه اخلاص و پشتکار بود

سردار یزدانی:

سردار همدانی اسوه اخلاص و پشتکار بود

سردار یزدانی مسئول تربیت بدنی سپاه تهران بزرگ در خصوص ابعاد و ویژگی های برجسته شخصیت شهید همدانی اظهار داشت: سردار همدانی یکی از با اخلاص ترین و مردمی ترین فرماندهان سپاه بودند و انشالله که روش کاری ایشان برای همه فرماندهان جدید موثر و مفید باشد.

به گزارش بسیج پرس؛ سردار کاظم یزدانی مسئول تربیت بدنی سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار حوزه سیاسی خبرگزاری بسیج پرس در ارتباط با ابعاد و ویژگی های برجسته شخصیت شهید همدانی عنوان کرد: سردار همدانی یکی از با اخلاص ترین و مردمی ترین فرماندهان سپاه بودند و انشالله که روش کاری ایشان برای همه فرماندهان جدید موثر و مفید باشد.

مسئول تربیت بدنی سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در ادامه در خصوص رفتار و منش شهید همدانی خاطر نشان کرد: به نظر من ایشان با توجه به اینکه یک فرمانده بسیار آگاه به علوم و فنون نظامی بودند و در عین حال اخلاق خوب و نرم با سایرین داشتند، مدل فرماندهی ایشان برای آینده فرماندهان الگوی خوب و سازنده است. من هم توفیق داشتم یک مقطعی در سازمان بسیج و نیروی مقاومت از نیروهای ایشان بودم و خاطرات بسیار خوشی از ایشان دارم.

سردار یزدانی در پایان پیرامون درس هایی که سردار همدانی از خود به جا گذاشت تصریح کرد: باید همه ما منش و رفتار سردار همدانی را الگوی خود قرار دهیم و از راه او درس بگیریم تا مانند شهید همدانی برای کشور مفید باشیم. ایشان بسیار توامند، کاری، پرتلاش و پای کار بودند و نه تنها فرماندهان جوان سپاه بلکه نسل جوان ما باید مانند ایشان کار کنند تا بتوانند برای آینده مملکت مفید باشند.


کد خبرنگار : 1980

خبرگزاری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس