تاریخ : 17/مهر/1397 - 14:24
کد خبر : 148422
سرویس خبری : بسیج وسپاه
 

سردار همدانی از جنس مردم بود و برای همه اقشار جامعه وقت می‌گذاشت

سردار آذرنوش:

سردار همدانی از جنس مردم بود و برای همه اقشار جامعه وقت می‌گذاشت

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران در آستانه سومین سالگرد شهادت سردار سین همدانی در خصوص ویژگی های بارز و ابعاد شخصیتی این شهید اظهار داشت: سردار همدانی علاوه بر اینکه با کف جامعه و بچه های بسیجی در ارتباط مستقیم بودند، فردی ورزشکار و آشنا با این حوزه بودند.

سردار داوود آذرنوش رئیس سازمان بسیج ورزشکاران در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار حوزه سیاسی خبرگزاری بسیج پرس در آستانه سومین سالگرد شهادت حبیب حرم حاج حسین همدانی در ارتباط با ویژگی های بارز و ابعاد شخصیتی این شهید عنوان کرد: سردار همدانی علاوه بر اینکه با کف جامعه و بچه های بسیجی در ارتباط مستقیم بودند، فردی ورزشکار و آشنا با این حوزه بودند.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران در ادامه در خصوص تسلط شهید همدانی بر حوزه ورزش خاطر نشان کرد: ایشان با توجه به اشرافی که در حوزه ورزش داشتند زمانی که در سپاه تهران بودند به خوبی بر امور ورزشی نظارت داشتند. ایشان در پیشرفت ورزش سپاه تهران تاثیرات زیادی داشتند و جایگاه ورزش بسیج کشور را ارتقا دادند. ایشان هر کاری که به دیگران توصیه می کردند، خودشان انجام می دادند و همزمان با نیروهایش کارهایی که می گفت را انجام می داد.

سردار آذرنوش در پایان پیرامون ویژگی های شخصیتی سردار همدانی در ابعاد اجتماعی تصریح کرد: او یک سردار خاکی و مردمی بود که مدیریتی قوی داشت و با وجود مشغله های فراوان و وقت کمی که داشت با مردم عادی و بچه های بسیجی معاشرت می کرد.


کد خبرنگار : 1980

خبرگزاری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس