تاریخ : 16/مهر/1397 - 13:26
کد خبر : 148334
سرویس خبری : مجلس
 

بخش عمده مشکلات اقتصادی کشور داخلی است

نماینده اردبیل در مجلس شورای اسلامی:

بخش عمده مشکلات اقتصادی کشور داخلی است

بدری نماینده اردبیل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نمی توان پیش بینی کرد CFT باعث کاهش قیمت مسکن می شود یا آن را افزایش می دهد، این امر بستگی به این دارد که اروپا تعهدات خود را اجرا می کند یا خیر.

به گزارش بسیج پرس؛ صدیف بدری نماینده اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار حوزه اقتصادی خبرگزاری بسیج پرس در ارتباط با تاثیرات CFT بر بازار مسکن اظهار داشت: نمی توان پیش بینی کرد CFT باعث کاهش قیمت مسکن می شود یا آن را افزایش می دهد، این امر بستگی به این دارد که اروپا تعهدات خود را اجرا می کند یا خیر.

نماینده اردبیل در مجلس شورای اسلامی در ادامه در خصوص اینکه آیا اروپا تعهدات خود را اجرا می کند یا خیر خاطر نشان کرد: اگر اروپا تعهدات خود را اجرا کند، قیمت مسکن کاهش می یابد اما باید به این نکته هم توجه کنیم که مشکل اقتصاد ما بیشتر داخلی است. متاسفانه دولت اقتصاد کشور را رها کرده و امیدواریم آقای رئیس جمهور سریعتر کاری انجام دهد.

بدری در پایان پیرامون رکود تورمی در بازار مسکن تصریح کرد: اگر دولت بتواند موضوع ارز را از نظر عرضه و تقاضا مدیریت کند و کشورهای اروپایی که متاسفانه تا کنون به تعهدات خود عمل نکرده اند در ادامه تعهداتشان را اجرا کنند، بازار مسکن از رکود تورمی خارج می شود.


کد خبرنگار : 1978

خبرگزاری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس