تاریخ : 19/دي/1396 - 12:38
کد خبر : 106635
سرویس خبری : بسیج وسپاه
 

بسیجیان همواره برای دفاع از حقوق شهروندی تلاش می‌کنند

سردار یزدی در گفتگوی اختصاصی با بسیج پرس:

بسیجیان همواره برای دفاع از حقوق شهروندی تلاش می‌کنند

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ: بسیجیان همواره برای دفاع از حقوق شهروندی تلاش می‌کنند.

به گزارش بسیج پرس؛ سردار محمد یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ پس از همایش بسیج، عزت، اقتدار، قانون مداری و رعایت حقوق شهروندی در گفتگو با خبرنگار بسیج پرس عنوان کرد: این نشست ها کاملا می تواند تاثیر مثبتی بر اجرای ماموریت بسیج داشته باشد زیرا بسیجیان ما همه برای حقوق شهروندی ارزش قائلند. بسیجی ها همه تلاششان برای رعایت حقوق شهروندی است.

وی خاطرنشان کرد: زمانی که عده ای حقوق شهروندان را رعایت نمی کنند بسیجیان وارد می‌شوند. بسیجیان ما به دنبال این هستند که از رسالت و محبوبیت خودشان دفاع کنند. در این همایش موضوعاتی که بین سازمان قضایی نیروهای مسلح با سپاه و بسیج وجود داشت مورد بحث قرار گرفت و نقطه نظرات بیان شد.

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در پایان گفت: مسائلی که ممکن است در ماموریت هر دو طرف خللی ایجاد کند مورد بررسی قرار گرفت و امیدواریم این نزدیکی نهادها باعث افزایش قانون مداری شود. طرفین باید مشکلات یکدیگر را درک کنند. ما در اینچنین همایش هایی به دنبال مطرح کردن حرف های رسمی نیستیم و من هم امروز مطالبی که برخواسته از دل بسیجیان بود را گفتم و در کل روند خوبی طی شد.


کد خبرنگار : 1950

خبرگزاری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس