تاریخ : 12/دي/1396 - 18:03
کد خبر : 106527
سرویس خبری : سایر محتوای سیاسی
 

جامعه مدیریت اجرایی کشور باید به فکر مردم باشند

حسن بیادی:

جامعه مدیریت اجرایی کشور باید به فکر مردم باشند

حسن بیادی گفت: به نظر بنده متاسفانه مسئولین اجرایی کشور هیچ توجهی به اوضاع و نارضایتی مردم ندارند.

به گزارش بسیج پرس؛ حسن بیادی یکی از چهره‌های شناخته شده اصولگرای معتدل در فضای سیاسی گفت: حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی می فرمایند  ظاهر مردم نشانگر باطن مسئولین است. متاسفانه مسئولین اجرایی کشور هیچ توجهی به اوضاع مردم ندارند. مردم ما در همه مقاطع انقلاب حضور داشتند.

وی افزود: این مسائل که عرض می کنم تنها مربوط به قوه مجریه نیست بلکه باید جامعه مدیریت اجرایی کشور وهمه نهادهای عمومی و خصوصی مخصوصاً  قوای سه گانه به فکر مردم باشند. بخشی از اعتراضات فعلی به دلیل تشویش واغتشاشات ذهنی و عملی در مدیریت ضعیف مسئولین است.

بیادی در پایان گفت: عده ای از مسئولین در زندگی شخصی خود ظاهراً دغدغه اقتصادی ندارند به همین دلیل درد مردم را درست نمی فهمند و نوعاً با پول جیب مردم برای بقای مدیریت و پست خود برنامه ریزی نموده‌اند و در زندگی روزمره مردم عزیز و انقلابی اخلال و ضعف بوجود آورده‌اند و زندگی مردم را بسویی فقرسوق داده‌اند ، برای اثبات این موضوع لازم نیست به نقاط محروم سفر کنند فقط چندکیلومتری از تهران فاصله بگیرند و وضع مردم را ببینند و نوع زندگی آنانرا مشاهده کنند کفایت میکند ظاهراً تفکرات مسئولین که مردم ولی نعمت آنان میباشند را باور ندارند و فکر میکنند آنان ولی نعمت مردمند و همین تفکر باعث انحراف اکثر آنان گردیده است.

این فعال سیاسی افزود: این مردم چه گناهی دارند که هر کس که مسئول می شود فقط برای منافع باندی و تبار و قوم و خویشی خود فکر می کند نه برای همه مردم. جا دارد از کمیته امداد تشکر کنم و به مسئولین پیشنهاد می‌دهم سریال خوب «سایه بان » را ببینند تا از مشکلات ‌گره در گره مردم آگاه شوند و دیدن فیلم «قلاده‌های طلا» درس عبرتی است برای کسانی که به اموال عمومی و جامعه سیاسی صدمه وارد میکنند.


کد خبرنگار : 1950

خبرگزاری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس