تاریخ : 05/آذر/1396 - 22:09
کد خبر : 105981
سرویس خبری : امنیتی و دفاعی
 

اجتماع بزرگ بسیجیان تهران با اهدای گل و تجدید میثاق با امام راحل پایان یافت

اجتماع بزرگ بسیجیان تهران با اهدای گل و تجدید میثاق با امام راحل پایان یافت

اجتماع بسیجیان سپاه حضرت محمد رسول الله تهران در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد

به گزارش خبرنگار بسیج پرس، اجتماع بزرگ بسیجیان سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ با حضور چند دهه هزار نفری بسیجیان تهران برگزار شد.
 
در این مراسم فرمانده سپاه حضرت محمدرسول الله تهران بزرگ به سخنرانی پرداخت و با اهدای گل به مقام والای امام راحل(ره) پایان یافت.
سردار محمدرضا یزدی با تبریک هفته بسیج و دستور تاریخی امام راحل مبنی بر تاسیس بسیج مستضعفین گفت: امروز مفتخریم وعده تشکیل جهان اسلام را در منطقه غرب آسیا و در مقابله با جریان تکفیری را جامه عمل پوشاندیم.
 
وی افزود : ما در سوریه و عراق توانستیم بسیجیان جهان اسلام از ٦ کشور جهان را ببینیم که امروز در مقابل زورگویان و رژیم صهیونیستی خواهند ایستاد و زمینه‌ساز حکومت عدل اللهی خواهند بود.
 
 
سردار یزدی با اشاره به پیامهای راهپیمایی عظیم اربعین حسینی گفت: راهپمایی اربعین حرکتی برای تمرین ظهور حضرت ولیعصر است و بسیجیان ما در اربعین آمادگی جهان اسلام برای ظهور را ندا می‌دهند.
 
فرمانده سپاه تهران بزرگ با اشاره به توان دفاعی این سپاه خاطر نشان کرد: سپاه تهران بزرگ مفتخر است که با 98 گردان بیت‌المقدس، 96 گردان کوثر، 23 گردان امام حسین (ع)، 59 گردان امام علی (ع)، 10 گردان فاتحین امروز اراده کرده و وعده امامش را محقق کند و ما درصدد هستیم تا اقتدار خود را نشان داده و عزت داشته باشیم.
 
وی ادامه داد: بسیجیان تهران خودشان را پاکترین بسیجیان کشور معرفی خواهند کرد و برای بیعت مجدد با آرمانهای امام و رهبری از جانشان دریغ نخواهند کرد.
 
سردار یزدی با بیان اینکه بسیجیان تهران آماده تلاش در عرصه خدمترسانی به مردم هستند، تصریح کرد: بسیجیان ما آماده هستند تا با سایر نیروهای انقلاب همکاری کرده و با هیچ‌کس که در کاروان انقلاب باشند اختلاف نخواهند داشت و با سایر دستگاههای اجرای برای خدمترسانی به مردم برای چشیدن لذت زندگی در حکومت اسلامی آماده هستند.
 
فرمانده سپاه بزرگ تهران گفت: بسیجیان ما با حضور در سوریه شهدای زیادی تقدیم کردند، با انجام کار فرهنگی در این کشور نگاه کسانی که تحت ظلم داعش بودند را به اسلام ناب تغییر دادند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 


خبرگزاری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس