تاریخ : 05/آذر/1396 - 16:46
کد خبر : 105978
سرویس خبری : سایر محتوای سیاسی
 

رسالت حقوقدانان بسیجی از سایر بسیجی‌ها سنگین‌تر است

یزدی در گردهمایی حقوقدانان بسیجی

رسالت حقوقدانان بسیجی از سایر بسیجی‌ها سنگین‌تر است

فرمانده سپاه تهران گفت: رسالت حقوقدانان بسیجی، از سایر بسیجی ها سنگین تر و دقیق تر است.

به گزارش بسیج پرس؛ سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران در گردهمایی حقوقدانان بسیجی به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج گفت: ایام شهادت امام حسن عسگری (ع) را تسلیت می گویم و امیدوارم از پیروان واقعی آن خاندان باشیم. همچنین گرامی می داریم هفته بسیج را که با حکمت عالمانه رهبر کبیر انقلاب پایه گذاری شد. زمانی که امام (ره) بسیج را بنا نهادند با دقت نظر و حکیمانه این کار را انجام دادند.
 
وی خاطر نشان کرد: پیروزی های رزمندگان جبهه مقاومت که افتخار آفرین بود برای مسلمانان را هم گرامی میداریم. هفته بسیج و حقوقدانان بسیجی یک تلاقی قابل درک و مفهوم با توجهی دارد.
 
سردار یزدی تصریح کرد: اساسا نظام و انقلاب اسلامی ما برای ایجاد زمینه ظهور مهیا شد. رسالت اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی، زمینه سازی ظهور است. زمینه سازی ظهوری که در آن دولت، عدالت مستقر خواهد شد. زمانی که دادگستر جهانی بیاید، مردم طعم شیرین عدالت را خواهند چشید.
 
وی افزود: ما به عنوان حقوقدانان بسیجی، رسالتمان از سایر بسیجی ها سنگین تر و دقیق تر است. همه برابر ظلم ظالم و صدای مظلوم نباید سکوت کنند ولی این امر در مورد حقوقدانان پر رنگ تر است زیرا آنان دقیق تر و علمی تر هستند. 

کد خبرنگار : 1928

خبرگزاری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس