تاریخ : 24/آبان/1396 - 13:13
کد خبر : 105566
سرویس خبری : فوتبال
 

ملی‌پوش مصدوم بازگشت

ملی‌پوش مصدوم بازگشت

میلاد محمدی مدافع کناری تند و تیز ترک گروژنی در دوازدهمین مسابقه فصل مقابل توسنو بعد از دو برخورد متوالی که در جناح چپ زمین داشت از ناحیه کتف دست آسیب دید تا نتواند به بازی ادامه دهد و دقیقه ۷۱ از زمین بیرون بیاید و به دلیل همین مصدومیت قادر به همراهی تیم خود در چهار دیدار و تیم ملی ایران نیز در چهار مسابقه تدارکاتی مقابل توگو، روسیه، پاناما و ونزوئلا نباشد.

به گزارش بسیج پرس؛ محمدی که اعلام کرده بود مدت دوری او ۴۵ روز است، دقیقا سر همین زمان به میادین بازگشت و در تمرین امروز حضور یافت و علاوه بر کار انفرادی، به تمرین گروهی هم پرداخت.

احمد گروژنی ساعت ۱۴:۳۰ روز شنبه هفته آینده در چارچوب هفته هفدهم لیگ یک روسیه در خیمکی آرنا مهمان دینامو مسکو رده پانزدهمی است که به نظر می‌رسد میلاد محمدی بعد از چهار بازی غیبت دوباره بتواند برای تیمش به میدان برود.

رفیعی به هدفش رسید؟

خیلی ها گفتند سروش رفیعی به خاطر رسیدن به تیم ملی با مبلغ ناچیزی به قطر رفته و بابت این مساله ضرر زیادی هم کرده است. مساله‌ای که گفته شد عدم دعوت به تیم‌ملی باعث ناراحتی او شده و همین مورد و همچنین عدم دریافت همین مبلغ اندک از سوی باشگاه الخور رفیعی را مجاب کرده که نیم فصل از این تیم جدا و قصد دیار دیگری کند.

با این حال شنیده‌ها حکایت از آن دارد که قرارداد سروش با الخور حدود 700 هزار دلار است. باید دید آیا سروش برای ادامه راهش چه مسیری را انخاب می‌کند. با نزدیک شدن به نیم فصل لیگ برتر و شروع شدن نقل و انتقالات زمستانی باشگاه ها نیز تمایل یا عدم تمایل به بازیکنان را به صراحت اعلام می کنند.

در این بین بازیکنی که زمزمه های بیش از حدی از آن برای بازگشت به ایران می شود سروش است. رفیعی با توجه به سنش جایگاه مطلوبی برای ورود به لیگ های اروپایی ندارد اما در بین تیم های ایرانی این بازیکن علاقه مندان زیادی دارد مانند سپاهان، ذوب آهن و تراکتورسازی.
طی روزهای گذشته اعلام شد رفیعی مذاکراتی با سپاهان داشته و احتمالا نیم فصل دوم در این تیم اصفهانی بازی خواهد کرد.
 


کد خبرنگار : 1950

خبرگزاری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس