تاریخ : 16/آبان/1396 - 10:09
کد خبر : 104840
سرویس خبری : امنیتی و دفاعی
 

تروریست خواندن سپاه تفکر باطل رژیم صهیونیستی است

سردار یزدی در گفت‌وگو با بسیج پرس

تروریست خواندن سپاه تفکر باطل رژیم صهیونیستی است

فرمانده سپاه تهران گفت: رژیم صهیونیستی و آمریکا فکر می کنند با تروریست خواندن سپاه و افزایش تحریم ها می توانند قدرت سپاه پاسداران را کاهش دهند اما این تفکر یک اشتباه بزرگ است.

سردار پاسدار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه تهران در گفتگو با خبرنگار بسیج پرس؛ گفت: دشمنان به خصوص رژیم صهیونیستی و آمریکا فکر می کنند با تروریست خواندن سپاه و افزایش تحریم ها می توانند قدرت سپاه پاسداران را کاهش دهند اما این تفکر یک اشتباه بزرگ است. زیرا از روز اول انقلاب کشور ما رو به توسعه رفته و امروز نیز با تلاش رزمندگان و مردم کشور قدرتمندتر شده و نقشه های شوم آنها برملا شده است.

وی اضافه کرد: سپاه پاسداران همیشه تلاش دارد از مردم مسلمان منطقه دفاع کرده و نگذارد دشمنان آسیبی به آن ها بزند که نمونه آن در سوریه، عراق و کشورهای دیگر قابل مشاهده است. لذا تلاش دشمنان در این جهت هیچ گاه نمی تواند ما را از اهداف خود دور کند و با تحریم و تروریست خوانده سپاه هیچ گاه نمی توانند باعث بازدارندگی شوند.

فرمانده سپاه تهران عنوان داشت: آمریکا خبیث است و نمی تواند ما را از مسیر خود خارج کند امیدواریم اهداف آنها نقش بر آب شود و سیلی محکمی از مسلمانان و کشورهای جهان بخورند.


کد خبرنگار : 1928

خبرگزاری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس