تاریخ : 29/مهر/1396 - 12:17
کد خبر : 104129
سرویس خبری : سایر محتوای ورزشی
 

جلسات متعددی را با مسئولین صدا و سیما برای پخش زنده مسابقات اسکی داشته‌ایم

افتخاری در گفتگو با بسیج پرس

جلسات متعددی را با مسئولین صدا و سیما برای پخش زنده مسابقات اسکی داشته‌ایم

رئیس فدراسیون اسکی گفت: جلسات متعددی را با مسئولین شبکه سه و شبکه ورزش برای پخش زنده مسابقات اسکی داشته ایم اما چون از قبل زیرساخت های پخش زنده مسابقات اسکی فراهم نشده است با مشکل مواجه هستیم که در تلاشیم به زودی آن را مرتفع کنیم.

سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی در گفتگو با خبرنگار بسیج پرس گفت: جلسات متعددی را با مسئولین شبکه سه و شبکه ورزش برای پخش زنده مسابقات اسکی داشته ایم اما چون از قبل زیرساخت های پخش زنده مسابقات اسکی فراهم نشده است با مشکل مواجه هستیم که در تلاشیم به زودی آن را مرتفع کنیم. این تلاش دو طرفه است و هم فدراسیون و هم صدا و سیما در پی حل مشکلات هستند.

در گذشته فدراسیون اسکی پیست داشت و نیاز کمی به اعتبارات دولتی پیدا می کرد. منابع فدراسیون ورزش محدود است و باید در اختیار تعداد زیادی فدراسیون قرار بگیرد، کمیته المپیک هم منابع محدودی دارد. متاسفانه حضور اسپانسرها در ورزش اسکی کمرنگ است که در تلاش هستیم با اعتمادسازی این حضور را افزایش دهیم. فدراسیون اسکی مبلغ یک میلیارد و دویست و پنجاه ملیون از گذشته هم بدهی دارد که شرایط را کمی سخت کرده اما الحمدالله فدراسیون توانسته تا اینجا همه برنامه های خود را اجرا کند که شامل همه رده های سنی و جنسیتی می شود. همچنین همه اعزام ها انجام شده و در مسابقات بین المللی حضور پیدا کرده ایم. به لطف الهی و دعای خیر مردم داریم کار را جلو می بریم و امیدواریم آرام آرام شرایط پخش زنده تلویزیونی را فراهم کنیم.


کد خبرنگار : 1950

خبرگزاری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس