تاریخ : 17/مهر/1396 - 09:44
کد خبر : 103373
سرویس خبری : فوتبال
 

سرنوشت متفاوت دو لژیونر ایرانی

سرنوشت متفاوت دو لژیونر ایرانی

پیام صادقیان سرانجام و در شرایطی که مدت‌ها پیش از لیگ آلمان و دورتموند پیشنهاد داشت اما حاضر نشد لژیونر شود، در این فصل به ترکیه رفت و به تیم عثمانلی اسپور ترکیه پیوست.

به گزارش بسیج پرس؛ پیام صادقیان در ورود به لیگ ترکیه توانسته به واسطه آشنایی به زبان آنها خیلی زود جای خود را ثابت کند و به یکی از بازیکنان ثابت این تیم ترکیه‌ای تبدیل شود.

پیام صادقیان منتظر است تا نخستین بازی خود را در سوپر لیگ این کشور انجام دهد. صادقیان در هفته پنجم سوپر لیگ ترکیه برای نخستین بار در لیست مسابقه عثمانلی اسپور برابر سیاوس اسپور قرار گرفت ولی جزو سه تعویض این تیم نبود و در دو دیدار اخیر نیز در فهرست بازی حضور نداشت که البته  یک هفته مسمومیت مانع تمرین کردن او شد.

هافبک ایرانی عثمانلی اسپور در تعطیلات سوپر لیگ ترکیه به دلیل فیفا دی با جدیت بیشتر و تلاش مضاعفی در تمرینات کار می‌کند تا بتواند نظر مثبت عرفان باز، سرمربی جدید این تیم که در دو مسابقه اخیر یک برد و یک باخت داشته را جلب کند. یاران صادقیان که در حال حاضر با ۴ امتیاز در جایگاه هفدهم جدول سوپر لیگ ترکیه قرار دارند، دوشنبه شب هفته آینده مهمان بورسا اسپور رده دهمی هستند.

گلزنی کاپیتان

تیم القطر که پنج شب قبل در نخستین بازی مرحله گروهی جام حذفی فوتبال قطر بدون حضور محمد طیبی برابر الدحیل به پیروزی ۵ بر ۲ رسیده بود، دومین دیدار در این رقابت‌ها را در ورزشگاه خانگی سعود بن عبدالرحمان مقابل السیلیه برگزار کرد. طیبی که در سه مسابقه اخیر لیگ ستارگان قطر به طور کامل در ترکیب القطر بود در این دیدار هم از ابتدا برای این تیم به میدان رفت.

یاران طیبی در سه هفته ابتدایی لیگ ستارگان قطر یک برد و دو باخت داشته‌اند ولی در گروه یک جام حذفی با یک برد و تفاضل گل ۳+ صدرنشین هستند. طیبی در این دیدار که در پایان به تساوی ۳ بر ۳ رسید، یکی از گل های تیمش را به ثمر رساند. یاران طیبی با این تساوی در جام اتحادیه فوتبال قطر ۴ امتیازی شدند.
 


کد خبرنگار : 1950

خبرگزاری سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس