پیوندها درباره سایت ارتباط با ما
   
یکشنبه 10 ارديبهشت 1396

           
والیبال ساحلی قهرمانی آسیا
تاریخ : 26/فروردين/1396 - 12:36 کد خبر : 91908

تیم‌های ایرانی به مرحله دوم صعود کردند

بسیج پرس - تیم های ملی الف و ب والیبال ساحلی ایران به مرحله دوم و یک شانزدهم مسابقات قهرمانی آسیا راه یافتند.


تیم‌های ایرانی به مرحله دوم صعود کردند

به گزارش بسیج پرس؛ رقابت های والیبال ساحلی قهرمانی مردان و زنان آسیا از روز گذشته (جمعه) با حضور 32 تیم در هشت گروه آغاز شده است.

تیم ملی الف والیبال ساحلی ایران (بهمن سالمی و رحمان رئوفی) در سومین دیدار خود در این رقابت ها به مصاف یکی از تیم های مدعی قهرمانی در این رقابت ها (استرالیا) رفت و با شکست دو بر یک این تیم به عنوان تیم دوم گروه یک به مرحله بعدی صعود کرد.

ملی پوشان ایران در ست نخست 21 بر 17 مغلوب استرالیا (مک هیوو – شومن) شدند اما در ست های دوم و سوم در یک بازی هوشمندانه و با تکیه بر توانایی و قدرت با امتیازهای 21 بر 18 و 15 بر 12 حریف قدرتمند خود را شکست دادند.

تیم ملی الف والیبال ساحلی ایران در نخستین مسابقه خود در دور مقدماتی این رقابت ها دو بر صفر مغلوب عمان شد و دومین دیدار دو بر صفر سنگاپور را از پیش رو برداشت. این تیم در مرحله دوم به مصاف قزاقستان یک می رود.

تیم ملی ب والیبال ساحلی ایران (عباس پورعسگری و آرش وکیلی) نیز در آخرین مسابقه خود در مرحله مقدماتی این رقابت ها تیم عمان دو را شکست داد و به عنوان تیم دوم گروه خود راهی مرحله بعد شد.

ملی پوشان ایران عمان دو را در دو ست متوالی و با امتیازهای 21 بر 13 و 21 بر 9 با اقتدار شکست دادند و در جمع 16 تیم برتر این رقابت ها قرار گرفتند.

تیم ملی ب والیبال ساحلی ایران در نخستین مسابقه خود در دور مقدماتی این رقابت ها دو بر صفر نیوزلند را شکست داد و در دومین دیدار دو بر صفر مغلوب تایلند میزبان شد. این تیم ایران در مرحله دوم به مصاف چین یک می رود.

ملی پوشان ایران را رضا نائینی به عنوان مربی و حسین کرد به عنوان سرپرست در این رقابت ها همراهی می کنند.

فهرست 16 تیم صعود کننده این رقابت ها در پایان دور مقدماتی به شرح زیر است:

تیم‌های صعود کننده از گروه‌ها:

گروه A: استرالیا یک (مک هیوو-شومن) و ایران یک ( رحمان رئوفی – بهمن سالمی)

گروه B: قطر یک (جولیو-تیجان) و ژاپن دو (کوراساکا-هاساگاوا)

گروه C: قطر (جفرسون-شریف) و چین دو (ژواکسین- ژو)

گروه D: قزاقستان یک (سیدرنکو – دیاچنکو) و ژاپن دو (شیراتوری – تاکاهاشی)

گروه E: اندونزی دو (دانانگ – رمدان) و قزاقستان دو (یاکولف – کولشف)

گروه F: اندونزی یک (کاندرا – آسفیا) و استرالیا دو (دورانت-شوبرت)

گروه G: چین یک (لکجیانگ-بائو) و سریلانکا (آسانکا-یاپا)

گروه H: تایلند یک (ناتانون-ساتاوان) و ایران دو (پورعسگری-وکیلی)


انتهای پیام//
منبع : سایت فدراسیون والیبال

           


دیدگاه
لطفا دیدگاه خود را با حروف فارسی بنویسید
"بسیج پرس" مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبین است.
"بسیج پرس" از انتشار دیدگاه هایی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی احترامی به اشخاص قومیت ها عقاید دیگران موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است.
دیدگاه ها پس از تائید مدیر بخش مربوطه منتشر می شود.



اخبار مرتبط



چند رسانه ای

آخرین اخبار
پربازدیدترین
اخبار رده ها

خبرگزاری سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس