پیوندها درباره سایت ارتباط با ما
   
شنبه 30 دي 1396

           
تاریخ : 12/آبان/1395 - 13:40 کد خبر : 85741

انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان به مناسبت ۱۳ آبان بیانیه صادر کرد

بسیج پرس - انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان به مناسبت فرارسیدن روز ۱۳ آبان بیانیه‌ای را منتشر کرد.


انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان به مناسبت ۱۳ آبان بیانیه صادر کرد

به گزارش بسیج پرس؛ انجمن روزنامه نگاران مسلمان به مناسبت فرارسیدن ایام الله ۱۳ آبان بیانیه‌ای درباره این روز و مقابله با استکبار منتشر کرد. در این بیانیه به تاریخ انقلاب و همچنین مسائلی از جمله نفوذ اشاره شده است.

متن کامل بیانیه مذکور به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امریکا شیطان بزرگ است و هرچه فریاد دارید بر سر امریکا بکشید. این سخن خمینی کبیر(ره) است. کسی که احیاگر مقاومت الهی در برابر شیاطین زمان بود. امریکایی که مظهر ستم و آیینه تمام قد تزویر و زورگویی در جهان است. سیستمی که بنیادش با جنایت شکل گرفته است و جنایت کاری را تا کنون استمرار بخشیده است. امریکا در راس استکبار است، استکباری که موجودیتش با ظلم عنان گسیخته بر ملل مظلوم جهان استوار است.

تاریخ خاطرات تلخی را از این استکبار جهانی و این شیطان بزرگ، در خود ضبط و ثبت کرده است. سرخپوستان قاره امریکا، هیروشیما، ناکازاکی، ویتنام، پاناما، شیلی، افغانستان، یمن، پاکستان، لیبی، لبنان، عراق، سوریه و بسیاری دیگر هر یک سیاهه هایی از جنایت امریکا را علیه خود ثبت و ضبط کرده اند و ایران که پیش از انقلاب علیه اراده مردمی کودتای خون به پا کردند و در بحبوحه انقلاب نیز مستشاران امریکایی و اسرائیلی، حمام خون در ایران را مدیریت کردند و با تحریک و تهییج و تقویت صدام حسین ۸ سال جنگی را بر ایران تحمیل کردند که زیر ساخت های توسعه در کشور را ویران ساخت و آنگاه که سر بلندی ایرانیان را علیرغم همه فشارها دیدند، تحریم ظالمانه و همه جانبه ای را مدیریت کردند و اکنون نیز از در خدعه درآمده اند به امید نفوذ و حضور توام با سلطه مجدد در ایران.

ملت ایران از همان روزهای نخست انقلاب با اشغال خانه نفوذ امریکا در تهران هوشمندی خود را به نمایش گذاشت و آشکارا اعلام کرد که استقلال زمانی محقق خواهد شد که امکان نفوذ دشمن بزرگ و استکبار جهانی ناممکن شود و این میسر نیست مگر با اراده ای برخاسته از هوشمندی که جوانان انقلابی ایران در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ آن را نشان دادند. تسخیر سفارت امریکا که یکه تاز قدرت های پوشالی جهان بود، لرزه بر ارکان پوشالی این شیطان بزرگ انداخت تا جائیکه بسیاری از نخبگان علوم سیاسی به جهان پس از امریکا اندیشیدند و هنوز هم می اندیشند.

انقلابی که به تعبیر حضرت روح الله(ره) بزرگتر از انقلاب ملت ایران در سال ۱۳۵۷ بود چرا که این انقلاب دوم نقشه راه حرکت جامعه ایرانی برای رسیدن به عزت و استقلال را ترسیم کرد و حقیقتا که ملت بزرگ و مومن و هوشمند ایران، این نقشه ترسیمی را خوب پیمود هر چند کسانی از اعتماد مردم سوء استفاده کرده و با مدعای انقلابی خدمتی کردند که در راستای این نقشه ترسیمی نبود و هدف نیز شکاف مردم با انقلاب و نظام مردمی برآمده از این انقلاب اسلامی بود که باز هوشمندی مردم و انقلابی ماندنشان این توطئه را نیز خنثی کرده است و البته ملت می داند ذات شیطان توطئه است و وظیفه آنان نیز هوشمندی و انقلابی ماندن است.

انجمن روزنامه نگاران مسلمان ضمن گرامیداشت اقدام انقلابی جوانان مومن ایران در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ و تسخیر خانه نفاق و جاسوسی و نفوذ امریکا در ایران همه مردم جامعه انقلابی ایران را به راهپیمایی بزرگ و پر شکوه روز ملی مبارزه با استکبار دعوت می کند تا جهان آشکارا فریاد مرگ بر امریکای این ملت انقلابی را بشنوند که فرمان امام انقلابشان را لبیکی رسا گویند که فرمود هرچه فریاد دارید بر سر امریکا بکشید. میعاد انقلابیون ۱۳ آبان ۱۳۹۵.


انتهای پیام//
منبع : مهر

           


دیدگاه
لطفا دیدگاه خود را با حروف فارسی بنویسید
"بسیج پرس" مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبین است.
"بسیج پرس" از انتشار دیدگاه هایی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی احترامی به اشخاص قومیت ها عقاید دیگران موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است.
دیدگاه ها پس از تائید مدیر بخش مربوطه منتشر می شود.اخبار مرتبطچند رسانه ای

آخرین اخبار
پربازدیدترین
اخبار رده ها

خبرگزاری سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس