پیوندها درباره سایت ارتباط با ما
   
جمعه 04 اسفند 1396

           
طی حکمی از سوی رئیس رسانه ملی؛
تاریخ : 31/مرداد/1395 - 11:41 کد خبر : 81894

احمد شهریاری معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صداوسیما شد

بسیج پرس - عسکری رئیس رسانه ملی طی حکمی احمد شهریاری را به سمت معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صداوسیما منصوب کرد.


احمد شهریاری معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صداوسیما شد

به گزارش بسیج پرس؛ عبدالعلی علی عسکری رئیس رسانه ملی احمد شهریاری را به سمت معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صدا و سیما منصوب کرد.

رئیس رسانه ملی در حکم خود بر موضوعاتی نظیر «روزآمد و کارآمدسازی نظام سرمایه انسانی سازمان»، «اهتمام جدی به امور اجتماعی، رفاهی، بهداشت و درمان کارکنان» و «تأمین منابع مالی مورد نیاز سازمان» تاکید کرده است.

متن حکم رئیس سازمان صدا و سیما برای شهریاری به شرح زیر است:

«جناب آقای مهندس احمد شهریاری  

نظر به مراتـب تعهـد و تجـارب ارزشمند مدیریتی، به موجب این حـکم، جنابعالی را به سـمت «معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صدا و سیما» منصوب می‌کنم.

روزآمد و کارآمدسازی نظام سرمایه انسانی سازمان در ابعادِ جذب و تأمین، ارزیابی عملکرد، حقوق و دستمزد، آموزش، ارتقا و ترفیع و بازنشستگی مطابق با راهبردهای ابلاغیِ مقام معظم رهبری در این حوزه؛ اهتمام جدی به امور اجتماعی، رفاهی، بهداشت و درمان کارکنان و نیز امر آموزش و ارتقای علمی و مهارتی آنان با همکاری سایر حوزه ها؛ تأمین منابع مالی مورد نیاز سازمان و تلاش در جهت افزایش سهم سازمان در بودجه عمومی کشور متناسب با اهداف و برنامه‌های بلند رسانه ملی، طراحی و اجرایِ سازوکار مناسب برای تأمین منابع پایدار و رو به رشد از محل تبلیغات بازرگانی در عین حفظ مزیتهای رقابتی رسانه ملی و رعایت اصول مهندسی و مدیریت پیام ؛ برنامه‌ریزی برای ارتقای درآمدهای سازمانی و تأمین به هنگام اعتبارات هر حوزه بر اساس تخصیص معاونت پژوهش برنامه‌ریزی و نظارت؛ ارزیابی دقیق از کارآمدی و اثربخشی فرایندهای اداری و مالی در بخشهای مختلف سازمان و اصلاحات ضروری در جهت روان‌سازی چرخه امور ازجمله مأموریتهای شماست.

از خداوند متعال موفقیت روزافزون شما را در پیشبرد اهداف و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظلّه العالی) مسئلت دارم.

رئیس سازمان صدا و سیما  - علی عسکری»


انتهای پیام//

           


دیدگاه
لطفا دیدگاه خود را با حروف فارسی بنویسید
"بسیج پرس" مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبین است.
"بسیج پرس" از انتشار دیدگاه هایی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی احترامی به اشخاص قومیت ها عقاید دیگران موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است.
دیدگاه ها پس از تائید مدیر بخش مربوطه منتشر می شود.اخبار مرتبطچند رسانه ای

آخرین اخبار
پربازدیدترین
اخبار رده ها

خبرگزاری سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس