پیوندها درباره سایت ارتباط با ما
   
دوشنبه 20 آذر 1396

           
تاریخ : 10/مرداد/1395 - 09:35 کد خبر : 80687

برنامه رقابت ورزشکاران ایران در المپیک ریو 2016

بسیج پرس - کاروان ورزشی ایران با حضور 64 ورزشکار در 14 رشته ورزشی برای شرکت در رقابت های المپیک ریو عازم برزیل می شود.


برنامه رقابت ورزشکاران ایران در المپیک ریو 2016

به گزارش بسیج پرس؛ المپیک تابستانی 2016 به میزبانی ریودوژانیرو برزیل از 15 مرداد ماه آغاز می شود و تا 31 مرداد ماه ادامه دارد.

28 رشته ورزشی در این رقابت ها جای گرفته اند که رشته های راگبی 7 نفره وگلف برای اولین بار به برنامه های المپیک اضافه شدند.

ایران در این رقابت ها با ورزش تیراندازی کار خود را آغاز می کند و با کشتی آزاد به پایان می رساند.

برنامه مسابقات ورزشکاران ایران در المپیک ریو به شرح زیر است: 

بوکس

احسان روزبهانی یک شنبه 17 مرداد ساعت 18:30 مقدماتی

دو و میدانی

رضا قاسمی، حسن تفتیان :دو 100 متر شنبه 23 مرداد ساعت 17مقدماتی/ یک شنبه 24 مرداد از ساعت 3:50 بامداد نیمه نهایی وفینال 

لیلا رجبی: پرتاب وزنه جمعه 22مردا ساعت 17 مقدماتی

احسان حدادی، محمد صمیمی: جمعه 22 مرداد پرتاب دیسک ساعت 17 مقدماتی /شنبه 23 مرداد ساعت 17 فینال

محمد جعفر مرادی: دو ماراتن 31 مرداد ساعت 17

حمید رضا زور آوند: پیاده روی جمعه 22 مرداد ساعت 22 

محمد ارزنده: پرش طول 23 مرداد ساعت 3:50 بامداد

کاوه موسوی وپژمان قلعه نویی: پرتاب چکش چهارشنبه27 مرداد ساعت 17

تکواندو

فرزان عاشور زاده: وزن 58 چهارشنبه 27 مرداد ساعت16:30مقدماتی، از ساعت 22:30یک چهارم نهایی/ نیمه نهایی پنج شنبه 28 مرداد ساعت 3:30 بامدادشانس مجدد و فینال

مهدی خدابخشی: جمعه 29 مرداد ساعت 16:30 مقدماتی ،ازساعت 22:30 یک چهارم نهایی ونیمه نهایی، شنبه 30 مرداد ساعت 3:30 بامداد فینال 

سجاد مردانی: شنبه 30 مرداد ساعت 16:30 مقدماتی ،ساعت 22:30 یک چهارم نهایی ونیمه نهایی یک شنبه 31مرداد ساعت 3:30 بامداد شانس مجدد و فینال

کیمیا علیزاده: پنج شنبه 28 مرداد ساعت 16:30 مقدماتی از ساعت 22:30 یک چهارم نهایی ونیمه نهایی جمعه 29 مرداد ساعت 3:30 شانس مجددو فینال

تیراندازی

الهه احمدی ونجمه خدمتی: تفنگ بادی 10 مترشنبه 16 مرداد ازساعت 16 مقدماتی ساعت 18فینال 

گلنوش سبقت الهی: تپانچه بادی یک شنبه 17 مرداد ساعت 16:30 مقدماتی  ساعات18:30 فینال/ سه شنبه 19 مرداد ساعت 16:30 مقدماتی بخش دقت، ساعت 19:30 مقدماتی بخش سرعت، فینال ساعت 23

پوریا نوروزیان: تفنگ بادی 10 متردوشنبه18 مرداد ساعت 16:30 مقدماتی،19:30 فینال

نجمه خدمتی ومه لقا جان بزرگ: تفنگ سه وضعیت پنج شنبه 21 مرداد از ساعت 16:30 مقدماتی ،ساعت 19:30 فینال

تیراندازی با کمان

زهرا نعمتی دوشنبه 18 مرداد ساعت 16:30 مرحله مقدماتی و یک شانزدهم نهایی، از ساعت 22:30 مرحله نیمه نهایی و یک شانزدهم نهایی، از 18 تا 20 مرداد رقابت دومرحله برگزار می شود.

شمشیر بازی

مجتبی عابدینی وعلی پاکدامن چهارشنبه 20 مرداد ساعت 16 مرحله مقدماتی ویک چهارم نهایی/ پنج شتبه 21 مرداد ساعت 1 بامداد مرحله نیمه نهایی وفینال 

تنیس روی میز

نیما و نوشاد عالمیان وندا شهسواری یک شنبه 17 مرداد از ساعت 2:30 بامداد دور اول مردان ودور دوم زنان، ازساعت 16:30 دور دوم مردان و زنان، از ساعت 22 دور دوم مردان و زنان

دوشنبه 18 مرداد از ساعت 1:30 بامداد دور سوم مردان وزنان 

کشتی

کشتی فرنگی 24 مرداد اوزان 59 و 75 کیلوگرم حمید سوریان و سعید عبدولی از ساعت 17:30 مقدماتی ،22:30 فینال

اوزان 85 و 130 حبیب الله اخلاقی و بشیر باباجان زاده دوشنبه 25 مرداد 17:30 مقدماتی 23:30 فینال

اوزان 66 و 98 امید نوروزی و قاسم رضایی ساعت 17:30مقدماتی ساعت 23:30 فینال

کشتی آزاد

اوزان 57 و74 حسن رحیمی و حسن یزدانی جمعه 29 مرداد مقدماتی 17 :30 فینال 23:30 

اوزان 89 و125 علیرضا کریمی و کمیل قاسمی شنبه 30 مرداد مقدماتی 17:30 فینال 23:30 

اوزان 65 و97 میثم نصیری و رضایزدانی  یک شنبه 31 مرداد مقدماتی 17:30 فینال 23:30

والیبال

ایران –آرژانتین دوشنبه 18 مرداد ساعت 6:05

ایران -لهستان چهارشنبه 20مرداد ساعت 12:35

ایران –کوبا پنج شنبه 21 مرداد ساعت 17

ایران – مصر شنبه 23 مرداد ساعت 17

ایران -روسیه دوشنبه 25 مرداد ساعت 22:30

وزنه برداری

دسته 85 کیلوگرم شنبه 23 مرداد از ساعت 2:30بامداد

دسته 94 کیلو گرم یک شنبه 24 مرداد از ساعت 2:30 بامداد 

دسته 105 کیلو گرم سه شنبه 26 مرداد ساعت 2:30 بامداد

دسته+105 کیلوگرم چهارشنبه 27 مرداد ساعت 2:30 بامداد

قایقرانی

مهسا جاور شنبه 16 مرداد ساعت 16 روئینگ تک نفره

عادل مجللی کانوی یک نفره 17 مرداد

دوچرخه سواری

آروین معظمی گودرزی، صمدپور سیدی، قادر میزبانی، شنبه 16 مرداد استقامت جاده از ساعت 17

چهارشنبه 20 مرداد تایم تریل انفرادی از ساعت 16

جودو

علیرضا خجسته فر وزن 66 یک شنبه 17 مرداد از ساعت 17:30 مقدماتی ساعت 22:30 فینال

سعید مولایی وزن 81 کیلو گرم سه شنبه 19 مرداد 17 :30 مقدماتی، 22:30 فینال

جوادمحجوب پنج شنبه 21 مرداد17:30 مقدماتی، 22:30 فینال

شنا

آریا نسیمی شاد سه شنبه 19 مرداد ساعت 22:30 مرحله گروهی


انتهای پیام//

           


دیدگاه
لطفا دیدگاه خود را با حروف فارسی بنویسید
"بسیج پرس" مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبین است.
"بسیج پرس" از انتشار دیدگاه هایی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی احترامی به اشخاص قومیت ها عقاید دیگران موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است.
دیدگاه ها پس از تائید مدیر بخش مربوطه منتشر می شود.



اخبار مرتبط



چند رسانه ای

آخرین اخبار
پربازدیدترین
اخبار رده ها

خبرگزاری سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس