پیوندها درباره سایت ارتباط با ما
   
شنبه 25 آذر 1396

           
تاریخ : 19/خرداد/1395 - 12:56 کد خبر : 77922

ترکیب تیم‌های حاضر در جام جهانی کشتی آزاد مشخص شد + برنامه مسابقات

بسیج پرس - ترکیب تیم‌های شرکت کننده در رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد 2016 اعلام شد.


ترکیب تیم‌های حاضر در جام جهانی کشتی آزاد مشخص شد + برنامه مسابقات

به گزارش بسیج پرس؛ رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد، روزهای 22 و 23 خردادماه در شهر لس آنجلس آمریکا برگزار می‌شود که ترکیب 8 تیم برتر جهان که مجوز حضور در این رقابت‌ها را دارند به شرح زیر است:

گروه A:

روسیه:

57 کیلوگرم: حاجی مراد رشید اف (قهرمان اروپا) و عظمت توسکایف (قهرمان جوانان جهان)

61 کیلوگرم: ویکتور راسادین (نفر دوم قهرمانی روسیه) و امام آدژیف (قهرمان زیر 23 سال اروپا)

65 کیلوگرم: ماگومد قربان علی‌یف (قهرمان اروپا و نفر سوم جهان) و الیاس بیک بولاتوف (برنز بازی‌های اروپایی)

70 کیلوگرم: رادیک والیف (نفر دوم قهرمانی روسیه) و خلیل امین اف

74 کیلوگرم: آتساماز ساناکوف (نفر سوم قهرمانی روسیه) و ختیگ سابالوف (قهرمان جهان)

86 کیلوگرم: شامیل کودیا ماگومدوف (قهرمان اروپا) و الکساندر زلینکوف (نفر دوم قهرمانی روسیه)

97کیلوگرم: عبدالسلام گادیسوف (قهرمان جهان) و آدلان ابراگیموف (نفر سوم جام یاریگین)

125 کیلوگرم: مرادین خوشحوف (قهرمان زیر 23 سال اروپا) و پاول کریستوف

گرجستان:

57 کیلوگرم: ولادمیر خینچیگاشویلی (قهرمان جهان) و بکا بوجیاشویلی (برنز زیر 23 سال اروپا)

61 کیلوگرم: بکا لومتادزه

65 کیلوگرم: زورابی یاکوباشویلی (نقره زیر 23 سال اروپا) و کنستانتین خابالاشویلی (برنز اروپا)

70 کیلوگرم: داوید تلاشادزه (نقره)

74 کیلوگرم: جاکوب ماکاراشویلی (برنز اروپا) و جامبر کولاشویلی (برنز بازی‌های اروپایی)

86 کیلوگرم: ساندرو امیناشویلی (برنز جهان)  و داتو مارساگیشویلی (برنز المپیک و جهان)

97 کیلوگرم: الیزبار اودیکادزه (برنز اروپا، نقره بازی‌های اروپایی) و ماموکا کوردزیا

125 کیلوگرم: گنو پتریاشویلی (قهرمان اروپا و برنز جهان) و گئورگی ساکاندلیدزه

ترکیه:

57 کیلوگرم: سلیمان آتلی (قهرمان جوانان جهان و نفر اول گزینشی المپیک ترکیه)

61 کیلوگرم: رجب توپال (برنز زیر 23 سال اروپا)

65 کیلوگرم: سروت خوشکان (نقره اروپا)

70 کیلوگرم: صلاح الدین کلیچسالیان (قهرمان جوانان جهان)

74 کیلوگرم: سونر دمیرتاش (قهرمان اروپا، نقره بازی‌های اروپایی، نفر اول گزینشی المپیک ترکیه)

86 کیلوگرم: سلیم یاشار (نقره و برنز جهان)

97 کیلوگرم: متعاقبا اعلام می‌شود

125 کیلوگرم: یونس امره دده (برنز زیر 23 سال اروپا)

مغولستان:

57 کیلوگرم: بایاخبایار اردنبات (برنز جهان و قهرمان آسیا) و سودنومداش باتبولد

61 کیلوگرم: تومنبلگ تووشینتولگا (برنز آسیا)

65 کیلوگرم: مانداراخان گانزوریک (برنز جهان) و باتمانگی باتچولون (برنز آسیا)

70 کیلوگرم: دورجتسگمد آلتانگرل

74 کیلوگرم: آنوربات پروجاو (نقره جهان)

86 کیلوگرم: ایوتومن اورگودول (نقره آسیا)

97 کیلوگرم: خودربولگا دورجخاند (قهرمان آسیا و برنز بازی‌های آسیایی)

125 کیلوگرم: چولونبات جارگالسایخان (نقره آسیا و بازی‌های آسیایی و پنجم جهان)

گروه B:

ایران:

57 کیلوگرم: حسن رحیمی (قهرمان جهان) و رضا اطری

61 کیلوگرم: مسعود اسماعیل‌پور (نقره و برنز جهان و قهرمان آسیا) و بهنام احسان‌پور (نقره آسیا و قهرمان جوانان جهان)

65 کیلوگرم: سید احمد محمدی (نقره و برنز جهان و قهرمان آسیا) و میثم نصیری (قهرمان آسیا)

70 کیلوگرم: مصطفی حسین‌خانی (قهرمان آسیا) و سعید داداش‌پور (برنز جوانان جهان)

74 کیلوگرم: حسن یزدانی (نقره جهان و قهرمان جوانان جهان) و علیرضا قاسمی (پنجم جهان)

86 کیلوگرم: علیرضا کریمی (برنز جهان، قهرمان آسیا و قهرمان جوانان جهان) و رضا بیات

97 کیلوگرم: عباس طحان (پنجم جهان) و امیر محمدی (نقره جوانان آسیا)

125 کیلوگرم: کمیل قاسمی (برنز المپیک، نقره جهان، قهرمان آسیا) پرویز هادی (قهرمان بازی‌های آسیایی و قهرمان آسیا)

آمریکا:

57 کیلوگرم: دانیل دنیس و آلان واترس

61 کیلوگرم: تونی راموس و ناهشون گاریت

65 کیلوگرم: فرانک مولینارو و زاین رترفورد

70 کیلوگرم: جیمز گرین (برنز جهان)

74 کیلوگرم: جردن باروز (قهرمان جهان و المپیک) و الکس درینگر

86 کیلوگرم: جی دن کاکس و دیوید تیلور

97 کیلوگرم: کایل اسنایدر (قهرمان جهان) و جک وارنر (قهرمان المپیک)

125 کیلوگرم: تراول دلاگنف (برنز جهان) و زاچ ری (قهرمان پان آمریکن)

آذربایجان:

57 کیلوگرم: محمود ماگومدوف (قهرمان اروپا) گئورگی ادیراشویلی (قهرمان اروپا)

61 کیلوگرم: احمد نبی گوارزاتیلوف (قهرمان جوانان جهان) و جاهید حسن‌زاده

65 کیلوگرم: ماگومد مسلم اف (مدال برنز زیر 23 سال اروپا)

70 کیلوگرم: گاجی مراد اوماروف (مدال نقره زیر 23 سال اروپا)

74 کیلوگرم: اشرف علی‌یف (برنز جهان)

86 کیلوگرم: الکساندر گوستیف (نقره اروپا) و ماگومدحاجی خاتیف (نفر پنجم جهان و نقره زیر 23 اروپا)

97 کیلوگرم: اصلانبک آلبروف (برنز جوانان جهان)

125 کیلوگرم: سعید گامیدوف (قهرمان جوانان جهان و اروپا)

هند:

57 کیلوگرم: آمیت کومار (قهرمان آسیا)

61 کیلوگرم: باجرانگ (پنجم جهان و نقره بازی‌های آسیایی)

65 کیلوگرم: آمیت کومار داهانکار

70 کیلوگرم: وینود کومار

74 کیلوگرم: پراوین رانا

86 کیلوگرم: پاوان کومار

97 کیلوگرم: ساتیوارت کادیان (برنز آسیا و برنز جوانان جهان)

125 کیلوگرم: هیتیندر (برنز آسیا)

* برنامه این رقابت‌ها به شرح زیر است:

جمعه 21 خردادماه:

ساعت 16 تا 16:30: وزن کشی تیم ها

شنبه 22 خردادماه:

ساعت 15:00 تا 17:45: مسابقات دور اول:

گروه یک:

مغولستان - ترکیه

روسیه - گرجستان

گروه دو:

آمریکا - هند

ایران - آذربایجان

ساعت 18:00 تا 20:30 : مسابقات دور دوم:

گروه یک:

ترکیه - گرجستان

روسیه - مغولستان

گروه دو:

آذربایجان - آمریکا

هند - ایران

یکشنبه 23 خردادماه:

ساعت 10:30 تا 13:30: مسابقات دور سوم:

گروه یک:

گرجستان - مغولستان

ترکیه - روسیه

گروه دو:

آذربایجان - هند

آمریکا - ایران

ساعت 13:30 تا 16:30: مسابقات برای کسب عنوان های هفتم و پنجم (دو دیدار)

ساعت 16:45 تا 17:55: مسابقه رده بندی

ساعت 18 تا 19:15: مسابقه فینال


انتهای پیام//

           


دیدگاه
لطفا دیدگاه خود را با حروف فارسی بنویسید
"بسیج پرس" مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبین است.
"بسیج پرس" از انتشار دیدگاه هایی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی احترامی به اشخاص قومیت ها عقاید دیگران موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است.
دیدگاه ها پس از تائید مدیر بخش مربوطه منتشر می شود.



اخبار مرتبط



چند رسانه ای

آخرین اخبار
پربازدیدترین
اخبار رده ها

خبرگزاری سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس