پیوندها درباره سایت ارتباط با ما
   
شنبه 30 دي 1396

           
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در تجمع 2000 نفری هنرمندان بسیجی:
تاریخ : 24/فروردين/1395 - 12:59 کد خبر : 73723

استکبار از طریق ماهواره ها و شبکه های اجتماعی به هنرمندان آزادی خواه و رسواگر فتنه حمله می کند

بسیج پرس - رئیس سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد: دنیای استکبار با استفاده از ماهواره ها و شبکه های اجتماعی به هنرمندان آزادی خواه و رسواگر فتنه حمله می کند.


استکبار از طریق ماهواره ها و شبکه های اجتماعی به هنرمندان آزادی خواه و رسواگر فتنه حمله می کند

به گزارش بسیج پرس؛ سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در تجمع 2000 نفری هنرمندان بسیجی که ظهر امروز در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) برگزار شد با بیان اینکه ملاقات هنرمندان بسیجی با امام خمینی(ره) که خود برجسته ترین هنرمند عصر ما هستند، بسیار زیبا است، عنوان کرد: حضرت امام خمینی(ره) نه فقط به خاطر اشعار موزون، محکم، روان و ماندگار خود و ادبیات قوی و مستحکم ایشان که ادبیات ایران را متحول کرد و بیانیه های ماندگارشان که سطح ادبی کشور را نسبت به گذشته تعالی بخشید؛ بزرگ ترین هنرمند عصر ما هستند بلکه بالاترین هنر حضرت امام خمینی(ره)، تأسیس مدرسه عشق و مجذوب ساختن د ل های عاشق و سازماندهی اخلاص است که امروز تبلور آن را در بسیج می بینیم.

نقدی با تاکید بر اینکه هنرمندان بسیجی همه وجودشان را برای تحقق آرمان های امام خمینی(ره) وقف کرده اند به بیان فرازهایی از سخنان بنیان گذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) پیرامون هنر متعهد و انقلابی پرداخت و گفت: حضرت امام خمینی(ره) فرمودند هنری زیبا و پاک است که گوینده سرمایه داری مدرن و کمونیسم خون آشام و نابود کننده اسلامِ وفا و تجمل، اسلام التقاط، اسلام سازش و فرومایگی، اسلام مرفهین بی درد، در یک کلمه اسلام آمریکایی باشد. هنر درجایگاه واقعی خود تصویر ذالو صفتانی است که از مکیدن خون فرهنگ اصیل اسلامی، فرهنگ عدالت و صفا لذت می برند. تنها به هنری باید پرداخت که راه ستیز با جهانخواران شرف و غرب و در رأس آنان آمریکا و شوروی را بیاموزد. هنرمندان ما تنها زمانی می توانند بی دغدغه کوله بار مسئولیت و امانتشان را زمین بگذارند که مطئمن باشند مردمشان بدون اتکاء به غیر تنها و تنها در چارچوب مکتبشان به حیات جاویدان رسیده اند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه سخنان خود با اشاره به تجدید میثاق هنرمندان بسیجی با بنیان گذار انقلاب اسلامی اظهار داشت: امروز هنرمندان بسیجی در حرم مطهر امام خمینی(ره) حضور پیدا کرده اند تا با آرمان های متعالی ایشان تجدید میثاق کنند و بگویند که همه خطرات و سختی های این مسیر را برای تحقق این آرمان ها به جان خود می خرند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی موانع بر سر راه هنرمندان حق طلب را برداشت، عنوان کرد: امروز دشمنان از طریق شبکه های ماهواره ای، هنرمندان آزادی خواهی که حرف از مبارزه با ظلم می زنند را زیر باران تازیه های تهمت و افترا می برند. مستکبرین و زورگویان از طریق شبکه های اجتماعی فاسد هنرمندانی که دم از ایستادگی، مقاومت و ولایت می زنند را به رگبار دشنام های خود می بندند و هنرمندی که فتنه را رسوا می کند، تهدید می کنند و سعی می کنند تا او را با دروغ های خود به انزوا بکشانند.

نقدی در همین زمینه افزود: امروز شوالیه ها و اسکارها را به مجیزه گویان طاغوت بین المللی و استکبار می دهند تا با این کار آن ها را بالا برده و هنرمند حق طلب ما را تحقیر کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه اظهار داشت: این ها سختی هایی است که پیش روی هنرمند متعهد ماست ولی می خواهیم بگوییم که تحمل این ها تحمل شکنجه ها و گلوله های ساواک در دوران پیش از انقلاب برای هنرمند آزادی خواه و حق طلب ما سخت تر است ولی آن را تحمل می کند.

وی با تاکید بر عهد هنرمندان بسیجی با امام خمینی(ره) برای تلاش در راه آرمان های انقلاب اسلامی تصریح کرد: هنرمند بسیجی با امام خمینی(ره) عهد می بندند تا با استفاده از هنر خود مقوم ایستادگی و مقاومت ملت ها در مقابل زورگویی و ستم بوده و هنرش روشنگر ملت ها و رسواگر ظالمانی که خود را پشت پرده حقوق بشر پنهان کرده اند، باشند.

نقدی در همین زمینه افزود: هنرمندان بسیجی با هنر زیبای خود پرده های تزویر را کنار زده و حقیقت چهره جهان خواران را به ملت ها نشان می دهند و آن ها را برای ایستادگی در مقابل آمریکا و صهیونیست تجهیز معنوی کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان سخنان خود با بیان اینکه هنرمندان بسیجی 2000 شهید مثل شهیدان سیدمرتضی آوینی و مجید بهرامی تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند، عنوان داشت: هنرمندان بسیجی اعلام می کنند که از زرق و برق رسانه های پرحجم و پرصدا و سیما و پول هایی که دشمن برای به انزوا بردن حقیقت صرف می کند، شکست نخواهند خورد.


انتهای پیام//
کد خبرنگار : 1921

           


دیدگاه
لطفا دیدگاه خود را با حروف فارسی بنویسید
"بسیج پرس" مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبین است.
"بسیج پرس" از انتشار دیدگاه هایی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی احترامی به اشخاص قومیت ها عقاید دیگران موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است.
دیدگاه ها پس از تائید مدیر بخش مربوطه منتشر می شود.اخبار مرتبطچند رسانه ای

آخرین اخبار
پربازدیدترین
اخبار رده ها

خبرگزاری سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس