پیوندها درباره سایت ارتباط با ما
   
دوشنبه 28 اسفند 1396

           
هشدار؛ مسئولین و کاربران مراقب باشند
تاریخ : 23/فروردين/1395 - 12:23 کد خبر : 73603

نفوذ دجال از طریق بازی ویدیویی صهیونیستی به ذهن گیمرهای ایرانی

بسیج پرس - صهیونیست‌ها دجال را در قالب شخصیت مجازی و بازی ویدیویی به نام "Metal Gear Solid 5" وارد خانه‌های ما کرده‌اند و در حال شست‌وشوی فکری جوانان و فرزندان‌مان هستند!!!


نفوذ دجال از طریق بازی ویدیویی صهیونیستی به ذهن گیمرهای ایرانی

به گزارش بسیج پرس؛ همه ما از کودکی آموخته‌ایم که اگر یک روز دجال با مشخصه یک چشم و علامتی بر پیشانی درب خانه‌مان را زد درب را به رویش باز نکنیم، اما امروز دشمن از طریق دیگری عمل کرده است و توانسته وارد خانه‌ها شود و در حال شست‌وشوی فکری جوانان و فرزندان‌مان است! بله صهیونیست‌ها دجال را در قالب شخصیت مجازی و بازی ویدیویی وارد خانه‌های ما کرده‌اند!!

در پی شنیدن یک آهنگ پر طرفدار به اسم «Nuclear اتمی» از یک بازی ویدیویی به نام «Metal Gear Solid 5» کنجکاو به تحلیل و محتوای بازی و شعر اهنگ آن شدیم و همین امر باعث شد تا متوجه شویم این بازی با محتوای درون خود سعی بر آماده‌سازی جوانان برای جنگ هسته‌ای دارد و صهیونیست‌ها در پی آماده‌سازی فکر جوانان جهان برای ظهور آرماگدون توسط شخصیت پر طرفدار بازی ویدئویی هستند! این شخصیت که تمام خصوصیات دجال را دارد بسیار در میان جوانان جهان پرطرفدار شده است. البته این جمله مبنی بر اینکه می‌گفتند «دجال به دنبال جوانان است که ارتش خود را از آنان تشکیل دهد یعنی چه!!» الان مصداق می‌یابد.

به نظر برخی از هموطنان دجال و تهاجم فرهنگی یک خیال بیشتر نیست و دشمن خواندن صهیونیست‌ها نیز از تعصب بی‌جا نشأت می‌گیرد، اما اگر خیال بود صهیونیست‌ها این‌همه هزینه نمی‌کردند تا بازی‌ای با این محتوا تولید کنند و افکار جوانان را برای جنگ اتمی آماده کنند و اطمینان دارم هیچکدام از خانواده‌های ایرانی با هر طرز فکر و عقیده‌ای هم که باشند و حتی خانواده‌های مسیحی و کاتولیک معتقد جهان نیز حاضر نیستند جوانان و فرزندان‌شان اینچنین توسط صهیونیست‌ها شستشوی مغزی شوند.

البته امیدواریم مسئولان حوزه گیم بیشتر به اهمیت بازی‌های رایانه‌ای پی‌ببرند؛ چرا که گیم از نظر دشمنان صرفا وسیله‌ای برای سرگرمی نیست و سبب شده تا آنها به ساخت چنین بازی‌ها و محصولاتی روی بیاورند و درصورتی که جلوی چنین بازی‌هایی گرفته نشود و اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی گسترده‌ای به عمل نیاید، طبق برنامه‌ریزی‌های دشمن این موضوعِ بسیار جدی و خطرناک ادامه پیدا می‌کند و تمام اتفاقات شومی که دشمنان انتظارش را دارند و برای آن سرمایه‌گذاری‌های کلان کرده‌اند به وقوع خواهد پیوست و ما فقط در لحظه آخر متوجه می‌شویم و تنها نظاره‌گر نابودی فرهنگ‌مان هستیم! زمانی که کار از کار گذشته و تنها می‌توان نظاره‌گر بود!!!

مشخصات و خصوصیات دجال و مقایسه با کاراکتر بازی:

چشم راست ندارد/ بر پیشانی خود نشانه‌ای از کفر دارد / موهای مجعد دارد / صورت قرمز و خونین دارد و آتش به همراه دارد /چیزی در چشم اوست که گویی آمیخته به خون است

سوار بر مرکب سفید می‌شود/ کاراکتر اصلی سوار بر اسب سفید در مناطق بیابانی خاورمیانه می‌تازد.

فریبکار/ یکی از ویژگی‌های اصلی کاراکتر فریبکاری می‌باشد و بر بازوی راست اش آرم روباه دارد!

لشگرگیری از بین جوانان، او در میان هواداران همچون ستاره‌ای می‌درخشد/ کاراکتر اصلی به قدری بین مخاطبان و طرفداران بازی در دنیا که اکثرا نوجوان و جوان هستند محبوب و پرطرفدار شده است که گویی حلّالِ تمام مشکلات و منجی دنیاست گویی همچون ستاره‌ای در دل تاریکی می‌درخشد!

برای جذب و نفوذ از جاذبه‌های جنسی استفاده می‌کند

سرنوشتش به منطقه خاورمیانه گره خورده/ در دیالوگ‌های بازی به انقلاب اسلامی ایران، عراق، مصر، افغانستان، لبنان و اسرائیل و تغیر و تحولات منطقه به وضوح اشاره می‌شود.

از سمت شرق ایران خروج می کند/ ماموریت بازی از شمال کابل آغاز میگردد

مشخصات دیگر او:

کودک سرراهی است/ ادعای پیامبری می‌کند(پیامبر دروغین)/ پلید و ضد دین است/سرنوشتش به آخرالزمان و روز رستاخیز مربوط می‌شود

در متن آهنگ به وضوح این‌ها اشاره شده است! همچنین این قسمت از بازی طوری به پایان می‌رسد که کاراکتر داستان و لشگریانش برای جنگی بزرگتر آماده می‌شوند!

حضرت علی (علیه السلام) از پیامبر اکرم (ص) نقل می‌کند که فرمود: پیش از قیامت 10 امر حتمی واقع می‌شود که خروج سُفیانی و دجال از امور حتمیه‌ای است که اتفاق می‌افتد.

خروج سُفیانی: پیش از ظهور مردی از نسل ابوسفیان در منطقه شام خروج می‌کند و با تظاهر به دینداری گروه زیادی از مسلمانان را می‌فریبد و به گرد خود می‌آورد و بخش گسترده‌ای از سرزمین‌های اسلام را به تصرف خویش در می‌آورد و بر مناطق پنجگانه شام، حُمص، فلسطین، اردن و قنسرین (نام شهری در نزدیکی حلب) و منطقه عراق سیطره می‌یابد و در کوفه و نجف به قتل عام شیعیان می‌پردازد و برای کشتن و یافتن آنان جایزه تعیین می‌کند آنگاه که از ظهور امام زمان(عج) باخبر می‌شود با سپاهی گران به جنگ وی می‌رود که در منطقه بیداد (بین مکه و مدینه) با سپاه امام (ع) برخورد می‌کند که داعش نشانه این خروج است!

خروج دجال: دجال فردی است که در آخر الزمان خروج می‌کند. در مورد دجال نظریه‌های متعددی طرح شده است، مثلا گروهی آن را فردی نامیده‌اند و دسته‌ای آن را جریانی می‌دانند و نه شخص معین.

همچنین شعر در مورد شخصیت اصلی بازی (رئیس بزرگ) است.

شعر آهنگ بازی:

Standing on the edge of the crater--- ایستاده در لبه دهانه آتشفشان

Like theprophetsonce said--- مانند پیامبران یک بار گفت

and the ashes are all cold now --- و خاکسترشان در حال حاضر همگی سرد است

No more bullets and the embers are dead--- نه هیچ گلوله ای بیشتر و خاکسترهای سوخته مرده‌اند

Whispers in the airtell the tales--- زمزمه‌های پخش شده در هوا داستانی را روایت می‌کنند

Of the brothers gone--- از برادران رفته

Desolation, devastation--- ویرانی، خرابی

What a mess we made, when it all went wrong--- چه افتضاحی به بار آوردیم ، زمانی که همه در غفلت بودند

Watching from the edge of the circus--- تماشا از لبه حلقه سیرک

For the games to begin--- برای آغاز بازی

Gladiatorsdraw their swords --- گلادیاتورها شمشیر خود را می‌کشند

Form their ranks for Armageddon--- تشکیل صفوف خود برای روز رستاخیز آرماگدون

I'm nuclear---من اتمی ام

I'm wild--- من وحشی ام

I'm breaking up inside--- من خُرد شده ام به درون

A heart of broken glass--- یک قلب از خرده شیشه

Defiled--- پلید نجس

Deep inside--- از درون عمیق و ژرف

The abandoned child--- یک کودک رها شده

Standing on the edge of the underworld ---ایستاده بر لبه دنیای زیر خاک(دنیای مردگان)

Looking at the abyss ---نگاهی به پرتگاه

And I'm hoping for some miracle ---و امیدوارم به بعضی معجزات

To breakout to escape from all this ---برای شکستن باید فرار کرد از تمام اینها

Whispers in the air tell the tales ---زمزمه های پخش شده در هوا داستانی را روایت میکنند

Of a life that's gone---یک زندگی که از دست رفته

Desolation, devastation ---ویرانی، خرابی

What a mess we made, when it all went wrong ---چه افتضاحی به بار آوردیم ، زمانی که همه در غفلت بودند

I'm nuclear ---من اتمی ام

I'm wild ---من وحشی ام

I'm breaking up inside ---من خُرد شده ام به درون

A heart of broken glass---یک قلب از خرده شیشه

Defiled ---پلید نجس

Deep inside ---از درون عمیق و ژرف

The abandoned child ---یک کودک رها شده

یکی دیگر از نکات قابل توجه در شعر متن آهنگ این است که چرا متن شعر به اتمی بودن، وحشی بودن و ناپاک بودن تأکید دارد؟! به این دلیل که رژیم صهیونیستی با اعتقاد به آرماگدون، ممکن است در آینده با بمب اتمی به ایران و کشورهای اسلامی حمله اتمی کنند و باعث مرگ میلیون‌ها نفر شوند و می‌خواهد از قبل ذهنیت جوانان دنیا را آماده کند و قباحت آنرا از بین ببرد! 


انتهای پیام//

           


دیدگاه
لطفا دیدگاه خود را با حروف فارسی بنویسید
"بسیج پرس" مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبین است.
"بسیج پرس" از انتشار دیدگاه هایی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی احترامی به اشخاص قومیت ها عقاید دیگران موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است.
دیدگاه ها پس از تائید مدیر بخش مربوطه منتشر می شود.اخبار مرتبط
1395/12/12 - 09:16
no
0
yes
0
عرفان
ببینید این بازی نیست فقط خیلی دیگه از بازی های توی دنیا نماد های فراماسونی دارن و این دلیل نمیشه چون کسی اون رو بازی می کنه دلیل بر اون باشه که فراماسونه یا هر چیز دیگه .... وقتی شما و دوستانتون حتی قدرت ساخت یک بازی با گرافیک و گیم بلن جذاب رو ندارین توقع نداشته باشد که ما به سراغ بازی های بهتری بریم بعد در ضمن این نماد ها فراماسونیه ..... ماسون ها همون شاهان قدیم دنیا بودند و حالا با این کار قدرت آشکار و خم هم نا پیدا دارند یعنی در عین عدم وجود دارند و هیچ ربطی به دجال و این جور موضوعات نداره شما داری با خرافات دینی خودت یه موضوع به طور کل عوضش می کنی اصلا کار درستی نیست


Replyچند رسانه ای

آخرین اخبار
پربازدیدترین
اخبار رده ها

خبرگزاری سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس