پیوندها درباره سایت ارتباط با ما
   
سه شنبه 25 مهر 1396

           
تاریخ : 07/مرداد/1394 - 12:44 کد خبر : 52187

برنامه کامل جام جهانی والیبال ۲۰۱۵

بسیج پرس - سیزدهمین دوره جام جهانی والیبال از ۱۷ شهریورماه آغاز می شود و در مدت ۱۶ روز این رقابت‌ها ۱۳۲ مسابقه برگزار می‌شود.


برنامه کامل جام جهانی والیبال ۲۰۱۵

به گزارش بسیج پرس؛ 12 کشور در این رقابت‌ها که به میزبانی سه شهر ژاپن برگزار می‌شود شرکت می‌کنند که هر تیم در مدت این مسابقات 11 دیدار انجام می‌دهد.
در نهایت تیم‌ها بر اساس نتایج به دست آمده در رتبه‌های اول تا دوازدهم قرار خواهند گرفت که دو تیم برتر مجوز حضور در بازی های المپیک 2016 برزیل را به دست می‌آورند. برنامه کامل جام جهانی والیبال به وقت تهران به شرح زیر است:
شهر هاماماتسو:
سه شنبه 17 شهریور:
کانادا – ایتالیا ساعت 7:40
ایران – آرژانتین ساعت 7:40
آمریکا – استرالیا ساعت 10:40
روسیه – ونزوئلا ساعت 10:40
لهستان – نماینده اول کنفدراسیون آفریقا ساعت 14:10
ژاپن – نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت 14:50
چهارشنبه 18 شهریور:
استرالیا – ایتالیا ساعت 7:40
ونزوئلا – آرژانتین ساعت 7:40
نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا - کانادا ساعت 10:40
نماینده اول کنفدراسیون آفریقا – ایران ساعت 10:40
لهستان – روسیه ساعت 14:10
ژاپن – آمریکا ساعت 14:50
پنج شنبه 19 شهریور:
ایتالیا – نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت 7:40
ایران – ونزوئلا ساعت 7:40
کانادا - آمریکا ساعت 10:40
آرژانتین – لهستان ساعت 10:40
روسیه – نماینده اول کنفدراسیون آفریقا ساعت 14:10
ژاپن – استرالیا ساعت 14:50
جمعه 20 شهریورماه استراحت تیم ها
شنبه 21 شهریور:
آمریکا – ایتالیا ساعت 7:40
ایران – لهستان ساعت 7:40
استرالیا – نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت 10:40
نماینده اول کنفدراسیون آفریقا – ونزوئلا ساعت 10:40
آرژانتین – روسیه ساعت 14:10
ژاپن – کانادا ساعت 14:50
یکشنبه 22 شهریور:
نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا – آمریکا ساعت 7:40
لهستان – ونزوئلا ساعت 7:40
استرالیا - کانادا ساعت 10:40
آرژانتین – نماینده اول کنفدارسیون آفریقا ساعت 10:40
روسیه – ایران ساعت 14:10
ژاپن – ایتالیا ساعت 14:50
روزهای دوشنبه و سه شنبه 23 و 24 شهریورماه جابجایی تیم ها به شهر اوزاکا
شهر اوزاکا:
چهارشنبه 25 شهریور:
آمریکا – ونزوئلا ساعت 7:40
نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا – آرژانتین ساعت 7:40
ایتالیا – ایران ساعت 10:40
کانادا – لهستان ساعت 10:40
روسیه – استرالیا ساعت 14:40
ژاپن – نماینده اول کنفدراسیون آفریقا ساعت 14:50
پنج شنبه 26 شهریور:
آمریکا – ایران ساعت 7:40
نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا – لهستان ساعت 7:40
ایتالیا – نماینده اول کنفدراسیون آفریقا ساعت 10:40
روسیه – کانادا ساعت 10:40
آرژانتین – استرالیا ساعت 14:40
ژاپن – ونزوئلا ساعت 14:50
جمعه 27 شهریور:
آمریکا – نماینده اول کنفدراسیون آفریقا ساعت 7:40
روسیه – نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت 7:40
ونزوئلا – ایتالیا ساعت 10:40
آرژانتین – کانادا ساعت 10:40
استرالیا - لهستان ساعت 14:40
ژاپن – ایران ساعت 14:50
روزهای شنبه و یکشنبه 28 و 29 شهریورماه جابجایی تیم ها به شهر توکیو
شهر توکیو:
دوشنبه 30 شهریور:
روسیه – ایتالیا ساعت 6:40
نماینده اول و دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت 6:40
کانادا – ونزوئلا ساعت 9:40
ژاپن – آرژانتین ساعت 9:45
آمریکا - لهستان ساعت 12:40
ایران – استرالیا ساعت 12:40
سه شنبه 31 شهریور:
آرژانتین – ایتالیا ساعت 5:40
ونزوئلا – نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت 5:40
ایران – کانادا ساعت 8:40
لهستان – ژاپن ساعت 8:45
روسیه – آمریکا ساعت 11:40
استرالیا – نماینده اول کنفدارسیون آفریقا ساعت 11:40
چهارشنبه یکم مهر:
ایتالیا – لهستان ساعت 5:40
ایران – نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت 5:40
نماینده اول کنفدراسیون آفریقا – کانادا ساعت 8:40
روسیه – ژاپن ساعت 8:45
آرژانتین – آمریکا ساعت 11:40
ونزوئلا – استرالیا ساعت


انتهای پیام//
منبع : تسنیم

           


دیدگاه
لطفا دیدگاه خود را با حروف فارسی بنویسید
"بسیج پرس" مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبین است.
"بسیج پرس" از انتشار دیدگاه هایی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی احترامی به اشخاص قومیت ها عقاید دیگران موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است.
دیدگاه ها پس از تائید مدیر بخش مربوطه منتشر می شود.






چند رسانه ای

آخرین اخبار
پربازدیدترین
اخبار رده ها

خبرگزاری سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس