پیوندها درباره سایت ارتباط با ما
   
پنجشنبه 23 آذر 1396

           
تاریخ : 10/اسفند/1393 - 14:58 کد خبر : 44636

سه انتصاب جدید در بخش خبری سازمان صداوسیما

بسیج پرس - معاون خبر رسانه ملی در احکامی جداگانه سید مهرداد سیدمهدی را به عنوان رئیس خبرگزاری صداوسیما، شهرام وثوقی راد را به عنوان مدیر کل اخبار سیما و مهدی شهاب تالی را به عنوان مدیر کل اخبار صدا منصوب کرد.


سه انتصاب جدید در بخش خبری سازمان صداوسیما

به گزارش بسیج پرس؛ پیمان جبلی معاون خبر سازمان صدا و سیما سید مهرداد سیدمهدی را به عنوان رییس خبرگزاری صدا وسیما منصوب کرد.

در بخشی از این حکم که در واحد مرکزی خبر منتشر شده آمده است: با توجه به مراتب تعهد، تجربه و توانمندی جنابعالی به موجب این حکم به عنوان رییس خبرگزاری واحد مرکزی خبر که با توجه به تغییرات ساختاری و مأموریت های جدید به عنوان خبرگزاری صدا و سیما فعالیت خواهد کرد منصوب می‌شوید.در این حکم همچنین تاکید شده است:

مأموریت اصلی شما برنامه ریزی و حرکت به سوی تحقق خبرگزاری تراز برتر کشور به فعلیت رساندن ظرفیت عظیم صدا و سیما در تولید خبر و اطلاع رسانی در راستای آگاهی بخشی عمومی و بصیرت افزایی و تولید و توزیع اطلاعات و اخبار درست، روزآمد و جامع متناسب با نیازها و مصالح جامعه است.

معاون خبر سازمان صدا و سیما همچنین از زحمات ارزشمند و تلاش های موثر عبدالرضا بوالی در دوره مسئولیت واحد مرکزی خبر تشکر و قدردانی کرد. شهرام وثوقی راد مدیر کل اخبار سیما متن این حکم بدین شرح است:

با وجود تکثر و تنوع روزافزون مجاری اطلاع رسانی، اعتماد و مراجعه سنتی جامعه به اخبار سیما برای رفع نیازهای خبری سرمایه عظیمی است که تقویت و تعمیق آن به منظور افزایش ضریب نفوذ رسانه ملی ماموریت اساسی شماست.

در این حکم بر رعایت ارزش های خبری و مخاطب محوری و توجه به اصول دقت، صحت، انصاف و بی طرفی در گزینش و پردازش های خبری و رعایت مصالح جامعه تاکید شده است.

جبلی همچنین از تلاش های سید مهرداد سید مهدی در دوره مسئولیت اداره کل پخش اخبار سیما قدردانی کرده است.

مهدی شهاب تالی مدیر کل اخبار صدا در بخشی از این حکم آمده: نظر به جایگاه و اهمیت رادیو در نظام اطلاع رسانی انتظار می رود با بهره گیری از نیروهای کیفی و ساماندهی استعدادهای موجود از این ظرفیت در راستای افزایش ضریب نفوذ رسانه ملی، برنامه ریزی کنید.

همچنین در بخشی از این حکم، بر حفظ و تقویت رویکرد عالمانه و منصفانه به مسایل جامعه در قالب اخبار و گزارش های خبری و تحلیلی و اهتمام ویژه به روزآمدی و نوآوری و خلاقیت در ساختار و محتوای خبر با رعایت اصول سرعت، دقت، صحت و جامعیت تاکید شده است.

معاون خبر سازمان صدا و سیما همچنین از زحمات و تلاش های آقای علی محمد صالحی در دوره مسئولیت این اداره کل تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام//


انتهای پیام//
منبع : فارس

           


دیدگاه
لطفا دیدگاه خود را با حروف فارسی بنویسید
"بسیج پرس" مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبین است.
"بسیج پرس" از انتشار دیدگاه هایی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی احترامی به اشخاص قومیت ها عقاید دیگران موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است.
دیدگاه ها پس از تائید مدیر بخش مربوطه منتشر می شود.اخبار مرتبطچند رسانه ای

آخرین اخبار
پربازدیدترین
اخبار رده ها

خبرگزاری سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس