پیوندها درباره سایت ارتباط با ما
   
شنبه 25 آذر 1396

           
از سوی انتشارات روایت فتح
تاریخ : 02/اسفند/1393 - 10:01 کد خبر : 44126

کتاب شهید آبنیکی منتشر می‌شود

بسیج پرس - نویسنده کتاب "شهید آبنیکی" گفت: همسر شهید معتقد بود تا پیش از ازدواج با شهید زمان به کندی پیش می رفت، اما با ازدواج و شروع روزهای با او، زمان به تندی عبور می‌کرد. به همین دلیل کار را به دو نیمه تقسیم کردم.


کتاب شهید آبنیکی منتشر می‌شود

به گزارش بسیج پرس؛مهدیه داودی رکن آبادی نویسنده کتابهای دفاع مقدس از انتشارکتاب شهید آبنیکی خبر داد و اظهار داشت: به تازگی درحال نگارش کتابی در خصوص زندگی شهید محمد آبنیکی هستم که قرار است پس از اتمام از سوی انتشارات روایت فتح و از مجموعه کتابهای نیمه پنهان ماه منتشر شود.

وی افزود: در کار سعی کرده‌ام که مستند بودن را کاملاً حفظ کنم، درعین حال به موضوع حالت داستانی نیز بدهم. زیرا معتقدم که اگر داستان قصه گونه باشد می تواند مخاطب را جذب کند.

داودی تصریح کرد: در واقع با روایت لطیف داستانی کتاب از خاطره گویی صرف فاصله گرفته است. سعی کردم تصویرها و مواردی را که همسر شهید بر آن تاکید داشتند را برای مخاطب بیان کنم.

نویسنده کتاب نیمه پنهان ماه خاطر نشان کرد: بر مستند بودن کتاب پایبند هستم و همین باعث شده است که یک قصه صرف نباشد.

وی بیان کرد: در کارهای مربوط به دفاع مقدس، این نویسنده نیست که کار را انتخاب می کند، بلکه این شهدا هستند که نویسندگان را انتخاب می کنند واین رابطه اصلاً زمینی نیست.

داودی با بیان اینکه شهید آبنیکی متولد تهران است، ادامه داد: همسر شهید معتقد بود تا پیش از ازدواج با شهید زمان به کندی پیش می رفت، اما با ازدواج و شروع روزهای با او، به تندی عبور می کرد. به همین دلیل کار را به دو نیمه تقسیم کردم . روایت، روایت یک دستی است اما سعی کردم این کندی و سرعت را در متن کتاب نشان دهم.

این نویسنده کتاب دفاع مقدس اظهار کرد: شاید انجام این کار، انتقاد بسیاری از منتقدان را برانگیزد، اما من به روند معتقد بودم و آن را جزء زیبایی کار محسوب می کنم.

انتهای پیام//


انتهای پیام//
منبع : خبرگزاری دفاع مقدس

           


دیدگاه
لطفا دیدگاه خود را با حروف فارسی بنویسید
"بسیج پرس" مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبین است.
"بسیج پرس" از انتشار دیدگاه هایی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی احترامی به اشخاص قومیت ها عقاید دیگران موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است.
دیدگاه ها پس از تائید مدیر بخش مربوطه منتشر می شود.اخبار مرتبطچند رسانه ای

آخرین اخبار
پربازدیدترین
اخبار رده ها

خبرگزاری سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس