پیوندها درباره سایت ارتباط با ما
   
جمعه 24 آذر 1396

           
رئیس سازمان بسیج دانشجویی:
تاریخ : 28/بهمن/1393 - 11:52 کد خبر : 43995

فتنه گران و سران فتنه را در دانشگاه ها راه نمی دهیم

بسیج پرس - رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور با اشاره به مسئله فتنه 88 گفت: ما فتنه گران را در دانشگاه ها راه نمی دهیم و تا وقتی که زنده ایم، جایی برای سران فتنه در دانشگاه ها نیست.


فتنه گران و سران فتنه را در دانشگاه ها راه نمی دهیم

به گزارش بسیج پرس؛ محمد ودود حیدری، رئیس سازمان بسیج دانشجویی در نشست 3 هزارنفری مسئولین بسیج دانشجویی سراسر کشور که امروز در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد با اشاره به عنوان نشست مسئولین بسیج دانشجویی بیان داشت: نشست مسئولین بسیج دانشجویی به نام « فرزندان بصیرامام» نام گذاری شده است، در زمان گذشته و رهبری حضرت امام خمینی (ره ) و در زمان حال تحت ولایت رهبر معظم انقلاب اسلامی فرزندان بصیر بوده ایم و امیدواریم بتوانیم در این مسیر قدم برداشته و حرکت کنیم تا به این جایگاه برسیم.

وی با اشاره به تلاش های بسیج دانشجویی گفت: تمام این تلاش های ما برای رضای خدا است و ما معتقدیم که رضایت خدا در رضایت ولی فقیه نهفته است.

حیدری با اشاره به دیدار اخیر خود با مقام معظم رهبری گفت: بنده به خدمت رهبر معظم انقلاب رسیدم و به ایشان گفتم که بچه های بسیج دانشجویی مشتاق دیدار شما هستند وایشان فرمودند که سلام بنده را به بچه ها برسانید، بنده به ایشان گفتم که ما گمان می کنیم که تکلیف خود را به درستی انجام نداده ایم وایشان در جواب فرمودند که ابداً این طور نیست و من از بچه های بسیج دانشجویی راضی هستم.

وی در همین زمینه افزود: خدا می داند که هیچ خبری را به این شیرینی و حلاوت نشنیده بودم که البته این امر تکلیف ما را بیشتر و سنگین تر می کند. تا راه های پیموده نشده و افق های پیش رو مسیر زیادی در پیش است.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی با اشاره به فرمایشات رهبری پیرامون کارهای انجام نشده عنوان داشت: رهبر معظم انقلاب بارها در فرمایشاتشان گفته اند که کارهای انجام شده را لیست نکنید، زیرا این کار شما را به خطا می اندازد و تصور می کنید کارهای زیادی انجام داده اید و باید همیشه کارهای انجام نشده را مدنظر داشته باشیم.

وی در ادامه گفت: باید در نظر داشته باشیم که امام خمینی(ره) تشکیل حکومت جهانی اسلام و جلوگیری از نفوذ عیادی استکبار را از ما خواسته اند و ما در این مسیر راه زیادی را پیموده ایم و زحمات زیادی انجام شده است که همه در پیشگاه خدا مأجور هستیم و باید در کنار تحصیل علم حرکت به سمت جلو را داشته باشیم.

حیدری با بیان شعار نشست مسئولین بسیج دانشجویی گفت: شعار نشست مسئولین بسیج دانشجویی، دانشجوی تراز انقلاب اسلامی، انسجام تشکیلاتی و مطالبه گری هوشمندانه است.

وی در ادامه در تعریف دانشجوی تراز انقلاب اسلامی بیان داشت: اگر دانشجو خود را در تراز انقلاب اسلامی بسازد، افق نگاهش بالاتر می رود و برای زمینه سازی ظهور و جهانی شدن تلاش می کند، آن وقت است که بسیاری از گرفتاری ها حل و نگاه ما اصلاح شده و مشکلات کوچک به چشم ما نخواهد آمد.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی با بیان اینکه نیازمند بازخوانی اندیشه های حضرت امام خمینی (ره ) هستیم بیان داشت: امروز اندیشه های امام (ره) در حال خاک خوردن است و کسی از صدور انقلاب سخن نمی گوید و عده ای در حال حرکت در مسیر خلاف گفتمان انقلاب اسلامی در سیاست خارجی هستند، این در حالی است که حضرت امام (ره) از ما خواسته اند که پاسدار اصول تغییر ناپذیر نه شرقی و نه غربی باشیم.

حیدری با اشاره به مسئولیت مهم بسیج دانشجویی گفت: امروز حضرت امام  خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب پشتوانه های مستحکم ما هستند که این بزرگواران در فرمایشات خود هر چه گفته اند از دین، اسلام و مکتب بوده است و ما پشتوانه ای بهتر از آن ها نداریم. وظیفه حراست و پاسداری از آرمان ها و اهداف اسلامی و مطالبه گری های هوشمندانه برعهده بسیج دانشجویی است.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی، با بر شمردن اهداف نشست مسئولین بسیج دانشجویی سراسر کشور بیان داشت: انسجام تشکیلاتی، هماهنگی برای به روز شدن نگاه ها، موضوعات و مواضع، بازخوانی و مرور اندیشه ها و رسالت بسیج دانشجویی، بهره مندی از نظرات و دیدگاه های متولیان بسیج دانشجویی و انتقال سیاست های کاری و برنامه های آینده از اهداف نشست مسئولین بسیج دانشجویی سراسر کشور است.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب پیرامون رابطه  بین دانشگاه و انقلاب اسلامی گفت: مقام معظم رهبری در فرمایشاتشان بیان داشتند که « دانشگاهی که در آن نبض انقلاب نزند، تضمین کننده آینده کشور نیست» و ما باید تلاش کنیم که فضای کلی دانشگاه در دست نیروهای ارزشی باشد و این را جزء ماموریت های اساسی خود بدانیم و باید نبض دانشگاه با نبض انقلاب همساز باشد و اگر این دو از هم فاصله داشته باشند، دچار مشکل هستیم.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی با بیان موضع بسیج دانشجویی نسبت به جریان فتنه عنوان داشت: ما فتنه گران را در دانشگاه ها راه نمی دهیم و تا وقتی که زنده ایم جایی برای سران فتنه در دانشگاه ها نیست، ممکن است به ما تندرو و افراطی هم بگویند ولی این فتنه گران کسانی هستند که پنجه بر صورت انقلاب و نظامی انداختند که خون شهیدان به پای آن ریخته شده است.

حیدری در پایان سخنان خود با بیان اینکه مردم به عناصر حزب اللهی اعتماد دارند گفت: برنامه های ما در دانشگاه ها باید با رویکرد جذب همراه باشد و هنگامی که در دانشگاه به بسیجیان نگاه می کنند، حس کنند که با یک عنصر فعال، انقلابی و دلسوز مواجه هستند.

انتهای پیام//

گزارش تصویری مرتبط


انتهای پیام//
کد خبرنگار : 1900

           


دیدگاه
لطفا دیدگاه خود را با حروف فارسی بنویسید
"بسیج پرس" مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبین است.
"بسیج پرس" از انتشار دیدگاه هایی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی احترامی به اشخاص قومیت ها عقاید دیگران موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است.
دیدگاه ها پس از تائید مدیر بخش مربوطه منتشر می شود.اخبار مرتبطچند رسانه ای

آخرین اخبار
پربازدیدترین
اخبار رده ها

خبرگزاری سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس