پیوندها درباره سایت ارتباط با ما
   
دوشنبه 20 آذر 1396

           
رئیس سازمان بسیج ادارات و وزارتخانه های سپاه تهران بزرگ:
تاریخ : 18/بهمن/1393 - 12:20 کد خبر : 43345

حفاظت اطلاعات از عوامل پیروزی عملیات والفجر8 بود

بسیج پرس - رئیس سازمان بسیج ادارات و وزارتخانه های سپاه تهران بزرگ گفت: عملیات والفجر8، 70 روز به طول انجامید و با تدابیر حفاظتی که قبل از عملیات و در روزهای اولیه این عملیات اجرا شد دشمن نتوانست محور اصلی عملیات را شناسایی کند.


حفاظت اطلاعات از عوامل پیروزی عملیات والفجر8 بود

به گزارش بسیج پرس؛ عاشوری رئیس سازمان بسیج ادارات و وزارتخانه های سپاه تهران با بیان اینکه از پیروزی انقلاب اسلامی تا امروز دشمنی ها ادامه دارد عنوان کرد: اسلام ناب محمدی و استقلال 2 عاملی است که دشمن به دلیل وحشت از آن ها دشمنی های خود را ادامه می دهد.

وی با اشاره به اینکه اسلامی که امام خمینی (ره) معرفی کردند ذلت پذیر نبود و عزت مدار بود افزود: اسلام ناب محمدی در جغرافیای ایران باقی نمی ماند و نظامی که انقلاب را انجام داده است جغرافیای جهان را در می نوردد.

عاشوری با بیان اینکه اسلام ناب محمدی با منافع دشمن در تضاد است عنوان کرد: زمانی که جمهوری اسلامی ایران در انقلاب اسلامی به پیروزی رسید سردمداران رژیم صهیونیستی گفتند که این پیروزی رژیم صهیونیسیتی را در بر می گیرد وانتفاضه دهه 60 در فلسطین براساس جمهوری اسلامی اتفاق افتاد.

رئیس سازمان بسیج ادارات و وزارتخانه های تهران با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران در جهان منتشر شده است عنوان کرد: مقاومت مردمی و بیدار اسلامی ریشه در انقلاب اسلامی دارد و این نظام برای دشمنان قابل کنترل نیست.

عاشوری با بیان اینکه امروز آمریکا در اوج تزلزل قرار دارد عنوان کرد: اقداماتی که آمریکا انجام می دهد به دلیل موج اسلام خواهی است که سراسر اروپا و آمریکا را در بر گرفته است و برای مقابله با این جریان گروه تروریستی داعش را برسر کار آوردند.

وی با اشاره به این که عملیات والفجر 8 در ششمین سال جنگ تحمیلی اتفاق افتاده است عنوان کرد: در جمهوری اسلامی بعضی از عملیات ها نقطه عطفی در تاریخ جنگ شده اند و سرنوشت ساز بودند که عملیات والفجر 8 هم از این موارد بوده است.

وی افزود: بعد از عملیات بیت المقدس عملیات های متفاوتی انجام دادیم اما عملیاتی که دنیا را تکان بدهد نداشتیم که در بهمن ماه سال 64 عملیات والفجر8 را در منطقه اروند رود با رمز فاطمه الزهرا(س) آغاز کردیم.

عاشوری در رابطه با اهمیت این عملیات گفت: یکی از دلایلی که عراقی ها جنگ را با ما آغاز کردند نادیده گرفتن قرار داد 1975 الجزایر و در اختیار گرفتن اروند رود توسط رژیم بعثی عراق بود چرا که راه دسترسی عراق به خلیج فارس از اروند رود بود .

رئیس سازمان بسیج ادارات و وزارتخانه ها در رابطه با روش هایی که برای غافلگیر کردن دشمن در عملیات والفجر 8 به کار رفته بود گفت: طراحی عملیات فرید در قرارگاهی که در هورالعظیم مستقر بود، برنامه ریزی برای اجرای تک پشتیبانی، اقدام به عملیات ایذایی در چند منطقه برای فریب دشمن و طراحی عملیات حفاظت و اطلاعات از عوامل غافلگیری دشمن در عملیات والفجر8 بود.

عاشوری با اشاره به اینکه حفاظت اطلاعات در عملیات والفجر8 از عوامل پیروزی در این عملیات بود عنوان کرد: عملیات والفجر8، هفتاد روز به طول انجامید و با تدابیر حفاظتی که قبل از عملیات و در روزهای اولیه این عملیات اجرا شد دشمن نتوانست محور اصلی عملیات را شناسایی کند.

انتهای پیام//


انتهای پیام//
کد خبرنگار : 1889

           


دیدگاه
لطفا دیدگاه خود را با حروف فارسی بنویسید
"بسیج پرس" مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبین است.
"بسیج پرس" از انتشار دیدگاه هایی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی احترامی به اشخاص قومیت ها عقاید دیگران موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است.
دیدگاه ها پس از تائید مدیر بخش مربوطه منتشر می شود.اخبار مرتبطچند رسانه ای

آخرین اخبار
پربازدیدترین
اخبار رده ها

خبرگزاری سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس