پیوندها درباره سایت ارتباط با ما
   
جمعه 24 آذر 1396

           
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان:
تاریخ : 27/آبان/1393 - 09:26 کد خبر : 39358

۲۰ هزار دانش آموز از همدان به جبهه‌های غرب و جنوب کشور اعزام می شوند

بسیج پرس - فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با اشاره به اینکه ۴۰ سوله ورزشی در سطح همدان افتتاح می‌شود، گفت: تعداد ۲۰ هزار دانش آموز دختر و پسر از همدان به جبهه‌های غرب و جنوب اعزام می‌شوند.


۲۰ هزار دانش آموز از همدان به جبهه‌های غرب و جنوب کشور اعزام می شوند

به گزارش بسیج پرس؛ سردارغلامعلی ابوحمزه در جمع مسئولان روابط عمومی دستگاه‌های مختلف اجرایی استان همدان با بیان اینکه تعامل مسئولان روابط عمومی دستگاه‌ها با روابط عمومی سپاه ضعیف است، اظهار کرد: ادارات کل می‌توانند مستقیماً با روابط عمومی سپاه از راه‌های مختلف ارتباط برقرار کنند.

وی با بیان اینکه توسعه ارتباطات و همکاری‌ها سبب افزایش ظرفیت‌ها می‌شود، افزود: به اشتراک گذاشتن تجربیات عامل بهره‌مندی افراد و دستگاه‌های مختلف از تجربیات دیگران می‌شود که در نهایت به کارآمدی بیشتر دستگاه‌ها منجر خواهد شد.

فرمانده سپاه استان همدان با تأکید بر اینکه روابط عمومی‌ها نقاط قوت و ضعف دستگاه‌های اجرایی را بررسی کنند، تصریح کرد: بهترین افراد که می‌توانند در حوزه آسیب‌شناسی و بررسی نقاط قوت و ضعف ورود پیدا کنند، مسئولان روابط عمومی دستگاه‌ها هستند.
وی با اشاره به اینکه پس از اتمام هفته بسیج، مسئولان روابط عمومی، برنامه‌ها را آسیب شناسی کرده و مسائل را منعکس کنند، ادامه داد: برنامه‌های فرهنگی و بسیج نباید تنها به یک هفته معطوف شود بلکه بسیج از ابتدا تا پایان سال با همه اقشار و دستگاه‌های اجرایی مرتبط است.

ابوحمزه با بیان اینکه مشخص نبودن زمان و وقت مناسب در برخی از دستگاه مانع ارائه یک برنامه‌ مدون توسط بسیج می‌شود، خاطرنشان کرد: دستگاه‌هایی چون دانشگاه و آموزش و پرورش به دلیل محدویت زمانی در اجرای کامل برنامه‌ها با مشکلاتی رو‌برو هستند.

وی با تأکید بر اینکه اگر دانشگاه و آموزش و پرورش زمان مناسبی برای بسیج در نظر بگیرد، برنامه مدونی ارائه خواهد شد، گفت: بنا به فرموده مقام معظم رهبری باید کار فرهنگی در اولویت تمامی امور قرار گیرد و در هر اقدامی پیوست فرهنگی ضمیمه شود.
فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) اظهار کرد: در حال حاضر مسئولان دانشگاه به این نتیجه رسیدند که فرآیند بسیج در دانشگاه‌ها کمک حال مدیران دانشگاه است.

وی با اشاره به انتقاد برخی از افراد به دلیل ورود سپاه به همه حوزه‌ها، افزود: برای سپاه پنج مأموریت داخلی و یک مأموریت خارجی تعریف شده که نخستین مورد آن مقابله با تهدید نرم دشمن در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی است.

ابوحمزه با بیان اینکه دومین مأموریت سپاه تشکیل بسیج ده‌ها میلیونی و جذب و سازماندهی آن است، تصریح کرد: سومین مأموریت سپاه عمق بخشی داخلی بوده به صورتی که ارزش‌ها و اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی در همه اقشار جامعه نهادینه شود.
وی مبارزه با تهدیدات نیمه سخت و سخت علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز چهارمین و پنجمین مأموریت سپاه دانست و ادامه داد: سپاه و بسیج بنا بر قانون اساسی و پنج مأموریت تعریف شده در همه موارد ورود پیدا می‌کنند.

فرمانده سپاه استان همدان گفت: اگر دستگاهی وظیفه خود را به درستی انجام ندهند سپاه وارد شده و در هرجا که نیاز باشد به مردم کمک خواهد رساند، همانطور که در برف سنگین گذشته در مازندران سپاه برای کمک به مردم در منطقه حاضر شد.

وی با بیان اینکه در دهه اول انقلاب سپاه در دفاع مقدس برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ورود پیدا کرد، افزود: در دهه دوم و سوم دشمن از طریق مسائل فرهنگی، اقتصادی و سیاسی شروع به توطئه چینی کرد و سپاه و بسیج نیز در این حوزه ورود پیدا کردند.

انتهای پیام//


انتهای پیام//
منبع : روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع)

           


دیدگاه
لطفا دیدگاه خود را با حروف فارسی بنویسید
"بسیج پرس" مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبین است.
"بسیج پرس" از انتشار دیدگاه هایی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی احترامی به اشخاص قومیت ها عقاید دیگران موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است.
دیدگاه ها پس از تائید مدیر بخش مربوطه منتشر می شود.اخبار مرتبطچند رسانه ای

آخرین اخبار
پربازدیدترین
اخبار رده ها

خبرگزاری سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس