پیوندها درباره سایت ارتباط با ما
   
شنبه 25 آذر 1396

           
با حضور پیشکسوتان ورزشی؛
تاریخ : 28/بهمن/1392 - 16:03 کد خبر : 29165

اولین المپیاد ورزشی حوزه 197 شهید آوینی برگزار می شود

بسیج پرس - مسئول برگزاری المپیاد ورزشی حوزه 197 گفت: از بزرگانی همچون منصور برزگر، سیروس آصفی، محمد قاسمی و عباس حسین مردی دعوت شد تا بر این مسابقات نظارت کنند.


اولین المپیاد ورزشی حوزه 197 شهید آوینی برگزار می شود

به گزارش بسیج پرس، عباس قادری در خصوص تاریخ مسابقات گفت: فوتسال نوجوانان سوم و چهارم، دارت و پینگ پنگ چهارم، دوچرخه سواری 11و مسابقات کشتی 18بهمن، دو و میدانی 25 بهمن ماه برگزار شد و فوتسال بزرگسالان اول و دوم اسفند و مسابقات دارت (داخلی ) و پرس سینه قدرتی در دوم اسفند برگزار خواهد شد.

مسئول برگزاری المپیاد ورزشی حوزه 197 شهید سید مرتضی آوینی با اعلام اینکه محمدجواد پاشازاده بازیکن فوتسال و شاهینی قهرمان دوچرخه سواری تهران، ورزشکاران شرکت کننده در این  المپیاد هستند افزود: در پینگ پنگ 65 نفر، فوتسال (نوجوانان) 10 تیم هر تیم 9 نفر، دارت (خارجی) 70 نفر، دوچرخه سواری 81 نفر، کشتی 15 تیم و در مجموع 160 نفر شرکت کرده اند. 

همچنین از بزرگانی همچون منصور برزگر؛ پیشکسوت کشتی، سیروس آصفی؛ تکنیکی ترین کشتی گیر جهان، محمد قاسمی؛ بدلکارترین کشتی گیر و عباس حسین مردی؛ قهرمان کشتی جهان و مدیر سالن طرشت نیز دعوت شد تا بر این مسابقات نظارت کنند.

معاون تربیت بدنی این حوزه در خصوص استعداد یابی از میان شرکت کنندگان در این المپیاد ورزشی اظهار داشت: این مسابقات در سال دو مرتبه برگزار می شود اما متاسفانه به دلیل نداشتن سالن و امکانات برای تشکیل تیم استعداد یابی نمی شود. اما در کشتی با حوزه و مناطق دیگر مسابقه می دهیم.

بنا بر این گزارش شرح جوایز این مسابقات به شرح زیر است:

جوایز مسابقات فوتسال بزرگسالان ونوجوانان

جوایز انتخاب شده برای تیم اول مشهد، مدال، حکم ورزشی و کاپ برای تیم دوم کارت هدیه 30 هزار تومانی، حکم، مدال و کاپ و برای تیم سوم کارت هدیه 20 هزار تومانی، حکم، مدال و کاپ

جوایز مسابقات دوچرخه سواری

برای نفر اول دوچرخه کوهستان، کلاه، حکم و مدال برای نفر دوم 30 هزار تومان، حکم، مدال و کلاه کاسکت، برای نفر سوم 20هزار تومان نقدی، حکم، مدال و کلاه کاسکت و برای نفرات چهارم تا دهم مدال درجه سه و کلاه دوچرخه.

جوایز مسابقات دارت

در قسمت دارت داخلی و خارجی تیم اول دارت، حکم و مدال تیم دوم 30 هزار تومان نقدی، حکم و مدال تیم سوم 20 هزار تومان نقدی، حکم، مدال.

جوایز مسابقات پینگ پنگ

نفر اول 30 هزار تومان نقدی، حکم و مدال، نفر دوم 20 هزار تومان نقدی، حکم و مدال برای نفر سوم نیز 15 هزار تومان نقدی، حکم و مدال.

جوایز مسابقه دو و میدانی

نفر اول 30 هزار تومان نقدی، حکم ومدال، برای نفر دوم 20 هزار تومان نقدی، حکم و مدال برای نفر سوم 15 هزار تومان، حکم و مدال برای نفرات چهارم تا دهم نیز مدال درجه سه همراه طناب و یا کلاه دوچرخه سواری در نظر گرفته شده است.

جوایز مسابقات پرس سینه

تیم اول 30 هزار تومان نقدی، حکم، مدال، برای تیم دوم 20 هزار تومان نقدی، حکم، مدال و برای تیم سوم 15 هزار تومان نقدی، حکم و مدال.

جوایز مسابقات کشتی

در رشته کشتی برای تیم اول کاپ، 30 هزار تومان نقدی، حکم و مدال برای تیم دوم کاپ، 20 هزار تومان نقدی، حکم و مدال برای تیم سوم کاپ، 15 هزار تومان نقدی، حکم همراه مدال.


انتهای پیام//
کد خبرنگار : 1734

           


دیدگاه
لطفا دیدگاه خود را با حروف فارسی بنویسید
"بسیج پرس" مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبین است.
"بسیج پرس" از انتشار دیدگاه هایی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی احترامی به اشخاص قومیت ها عقاید دیگران موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است.
دیدگاه ها پس از تائید مدیر بخش مربوطه منتشر می شود.اخبار مرتبطچند رسانه ای

آخرین اخبار
پربازدیدترین
اخبار رده ها

خبرگزاری سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس