پیوندها درباره سایت ارتباط با ما
   
دوشنبه 20 آذر 1396

           
تاریخ : 29/مهر/1392 - 13:20 کد خبر : 24198

اطلاعیه سازمان قضایی نیروهای مسلح

بسیج پرس - سازمان قضایی نیروهایی مسلح با هدف تبادل دستاوردها و بهره گیری متقابل از ظرفیت های نرم افزاری و سخت افزاری دانشگاه ها، مراکز علمی و پژوهشی و سازمان های نابغه قوه قضاییه چندین تفاهم همکاری با مراکز مختلف منعقد کرد.


اطلاعیه سازمان قضایی نیروهای مسلح

به گزارش بسیج پرس، سرپرست دفتر آموزش و پژوهش سازمان قضایی نیروهای مسلح با اعلام این مطلب تصریح کرد: ارتقای جایگاه سازمتن قضایی در حوزه ی آموزش و پژوهش از جمله دیگر راهبردهای این دفتر در انعقاد این تفاهم نامه ها است.

دکتر جعفر صادق منش افزود: به منظور تامین اهداف مذکور و نیزهم افزایی با مراکز مختلف در زمینه های بهره گیری از ظرفیت پژوهشگران، بهره گیری از فضای آ»وزشی و امکانات پزوهشی، توسعه ی دانش های مرتبط با حوزه ی فعالیت های سازمان، از جمله حقوق جزای نظامی و مدیریت قضایی، اعزام استاد، بهره گیری از متون آموزشی و نیز فراهم کردن زمینه ی ادامه تحصیل همکاران در سطوح مختلف، این تفاهمنامه ها به امضا رسیده است.

وی نهادها و مراکزی را تا کنون با آنها تفاهمنامه همکاری امضا شده است، چنینن بر شمرد:

مرکز تحقیقات کاربردی فائب، معاونت حقوقی و امور مجلس ناجا، سازمان حفاظت اطلاعات وزارت دفاع، مرکز تحقیقات شورای نگهبان و دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری.

دکتر صادق منش همچنین از تهیه پیش نویس تفاهمنامه  همکاری سازمان پزشکی قانونی خبر داد و گفت: معاون آموزشی و پژوهشی سازمان قضایی با سازمان پزشکی قانون خبر داد و گفت: معاون آموزشی و پژوهشی سازمان پزشکی قانونی به همراه مدیر کل آموزش و مدیر کل پژوهش این سازمان، به منظور آشنایی با توانمندی های آموزشی و پژوهشی سازمان و بررسی حوزه ها و نحوه ی همکاری فی مابین در جلسه ای با حظور این جانب و آقای غلامی مدیر کل عفو و پیشگیری از وقوع جرم در دفتر آموزش و پژوهش تشکیل شد، شرکت کردند که در پایان این جلسه، پیش نویس تفاهم نامه ی سازمان قضایی نیرو های مسلح با سازمان پزشکی قانونی آماده امضای روسای دو سازمان شد.


انتهای پیام//
کد خبرنگار : 1864

           


دیدگاه
لطفا دیدگاه خود را با حروف فارسی بنویسید
"بسیج پرس" مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبین است.
"بسیج پرس" از انتشار دیدگاه هایی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی احترامی به اشخاص قومیت ها عقاید دیگران موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است.
دیدگاه ها پس از تائید مدیر بخش مربوطه منتشر می شود.اخبار مرتبطچند رسانه ای

آخرین اخبار
پربازدیدترین
اخبار رده ها

خبرگزاری سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس