پیوندها درباره سایت ارتباط با ما
   
چهارشنبه 23 آبان 1397

           
تاریخ : 28/مرداد/1397 - 10:38 کد خبر : 141117

مشکلات اقتصادی ناشی از سیاست‌های غلط و عدم استفاده از مدیران جوان متخصص انقلابی است

بسیج پرس - بسیج اساتید دانشگاه علوم و تحقیقات اعلام کرد: مشکلات اقتصادی کشور قبل از آنکه به دلایل بیرونی و ناشی از تحریم باشد منبعث از سیاستها و تدابیر غلط اقتصادی و استفاده کمتر از مدیران جوان انقلابی متخصص و دلسوز است.


مشکلات اقتصادی ناشی از سیاست‌های غلط و عدم استفاده از مدیران جوان متخصص انقلابی است

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، بسیج اساتید واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی طی بیانیه‌ای اعلام کرد: مشکلات اقتصادی کشور قبل از آنکه به دلایل بیرونی و ناشی از تحریم باشد منبعث از سیاستها و تدابیر غلط اقتصادی و استفاده کمتر از مدیران جوان انقلابی متخصص و دلسوز ملت و کشور در بخشهای مختلف اقتصادی کشور می‌باشد.


متن این بیانیه در ادامه آمده است:


« قطعا گسترش عدالت اقتصادی و اجتماعی در کشور و مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری یکی از مهمترین ارمانهای انقلاب اسلامی ایران است.


رکود مزمن اقتصادی در سالیان اخیر که هم اکنون تبدیل به رکود تورمی و فشار بر اقشار مختلف مردم شده است قبل از آنکه به دلایل بیرونی و ناشی از تحریم باشد منبعث از سیاستها و تدابیر غلط اقتصادی و استفاده کمتر از مدیران جوان انقلابی متخصص و دلسوز ملت و کشور در بخشهای مختلف اقتصادی کشور می‌باشد.


بدیهی است بازنگری اساسی در سیاستهای اقتصادی و اعتماد بیشتر در بکارگیری جوانان انقلابی متخصص در مدیریت بخشهای مختلف اقتصاد کشور، چالشهای پیش رو در حیطه اقتصاداز جمله تورم افسارگسیخته، رکود مزمن، بیکاری، واردات گسترده و وابستگی به صادرات نفت را می تواند در حرکتی معکوس به فرصتهای جدیدی در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی تبدیل نماید.


مشخص است که اثرگذاری سیاستهای اقتصادی در یک روند مستمر و در طول زمان بیشتر معلوم می شود اما در مقطع حساس کنونی نیاز به اقدامات ویژه، سریع و انقلابی جهت سامان بخشی به وضعیت اقتصادی مردم از جمله مبارزه با پدیده احتکار و گرانی و مفسدان اقتصادی وجود دارد.


اساتید بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران ضمن درخواست از مسوولان ذیربط جهت واکنش قاطع و سریع در این خصوص، از مواضع و اقدامات منطقی سردار غلامحسین غیب پرور در راستای مقابله با محتکرین و مفسدین اقتصادی و کمک به منویات اقتصادمقاومتی تقدیر و تشکر می‌نماید.»


 


انتهای پیام//

           


دیدگاه
لطفا دیدگاه خود را با حروف فارسی بنویسید
"بسیج پرس" مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبین است.
"بسیج پرس" از انتشار دیدگاه هایی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی احترامی به اشخاص قومیت ها عقاید دیگران موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است.
دیدگاه ها پس از تائید مدیر بخش مربوطه منتشر می شود.اخبار مرتبطچند رسانه ای

آخرین اخبار
پربازدیدترین
اخبار رده ها

خبرگزاری سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس