پیوندها درباره سایت ارتباط با ما
   
چهارشنبه 02 اسفند 1396

           
مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیا در جمع فرماندهان بسیج صدا وسیما
تاریخ : 26/مهر/1396 - 11:00 کد خبر : 103950

بسیج رسانه ملی برای ما نقش هلی برد را ایفا کند

بسیج پرس - سید احمد عبودتیان مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیا در همایش فرماندهان بسیج مراکز استان صدا وسیما با اشاره به اینکه: ما در مجموعه‌های مردمی بعد از 27 سال از مبارزه انفرادی به این نتیجه رسیدیم که این کار عاقلانه نیست و باید شروع به کار جمعی بکنیم .


بسیج رسانه ملی برای ما نقش هلی برد را ایفا کند

سید احمد عبودتیان ادامه داد: این عدد 27 سال از آنجایی آمده است که اولین انذارهای رهبر انقلاب برای شروع کار فرهنگی سال 69 شروع شد و ما  از 69 تا 90  مجموه های فرهنگی بدنبال انجام کار های فرهنگی انفرادی بودند .

وی ادامه داد:این کارها فی سبیل الله بود، جزیره ای و فوق برنامه برنامه بود و نهایتا به این نتیجه رسیدیم که اینگونه کارها به نتیجه نمی رسد.

مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیا تاکید کرد: این گروهها همان گروه هایی هستند که بدون هیچ حکمی دارند کار می کنند برای پیشرفت انقلاب اسلامی، گروهی از بانوان در تهران داریم که در شمال تهران خدمات نظافتی و کلفتی می کنند تا با پولش بچه های جنوب شهر را به راهیان نور ببرند ، نزا ع ما با جبهه غرب به این نقطه رسیده است، ما 27 سال  دم از هم افزایی می زنیم اما به نتیجه مناسب نرسیدیم.

غیر از تشکیلات عظیم بسیج نزدیک به 47هزار مجموعه را شناسایی کرده ایم

سید احمد عبودتیان افزود: و هرچه آقا فریاد زد این افراد را متشکل کنید ما متوجه نشدیم تا اینکه  دشمن حمله کرد و خرمشهر ما را گرفت .

وی تاکید کرد: وقتی فهمیدیم که یک نارنجک داخل سنگرمان افتاد زمانی که پسرم از من پرسید امام رضا قوی تراست یا بن تن ، وقتی فضا اینگونه شد فهمیدیم از مجموعه ها به تنهایی آبی گرم نمی شود .

مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیا  ادامه داد: از سوی دیگر تاکید آقا بر کار مردمی و اینکه انقلاب با مردم پیش خواهد رفت روی زمین ماند، این بود که وقتی در سال 92 خدمت رهبر انقلاب رسیدیم فرمودند: مدتها بود منتظر شما بودم .

سید احمد عبودتیان افزود: دشمن برای همه زندگی ما طراحی کرده است،دشمن آنی و کمتر از آنی ما را به خودمان وانگذاشته است .

وی اشاره کرد: دوستان ما در تشکالهای مردمی فهمیده اند که نباید نگاهمان به دولت ها باشد. و فهمیده ایم دولت را باید یک تشکل پیشران بسازد، در همه عرصه ها بچه های حزب اللهی آمدند پای کار  و الان احساس می کنند  باید نقش پیشرانه دولت را داشته باشند .

مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیا  در خصوص نقش بسیج صدا و سیما در کمک به تشکل های مردمی افزود: ما نیروی زمینی هستیم و خواهش می کنیم دوستان صدا و سیما نقش هلی برد ما را برعهده بگیرند، مردم ما باید متوجه بشوند که یک اتفاقی دارد در عرصه فرهنگی می افتد، باید به مردم نشان دهیم که یک عده ای دارند برای فرهنگ مردم زندگی خود را گذاشته اند و کار می کنند .

عبودتیان در انتهای سخنانش افزود: ما خواهش می کنیم از تشکل های مردمی برای اتاق فکرهای خود، برای تربیت هنرمند و برای معرفی چهره استفاده کنید، ما موفق شدیم در شبکه افق تابو را بشکنیم و نشان دادیم که می توان کار تولید کنیم و مردم استقبال کنند، کمک دیگر شما به جبهه انقلاب اسلامی این است که  برای مردم تبیین کنید که جنگی در کار است .


انتهای پیام//

           


دیدگاه
لطفا دیدگاه خود را با حروف فارسی بنویسید
"بسیج پرس" مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبین است.
"بسیج پرس" از انتشار دیدگاه هایی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی احترامی به اشخاص قومیت ها عقاید دیگران موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است.
دیدگاه ها پس از تائید مدیر بخش مربوطه منتشر می شود.اخبار مرتبطچند رسانه ای

آخرین اخبار
پربازدیدترین
اخبار رده ها

خبرگزاری سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ - بسیج پرس